دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷

صدوشصت‌ونهمین شماره خبرنامه مفدا منتشر شد

تشکل‌های دانشجویی نسبت به قانون جوانی جمعیت و مسائل فرهنگی حساس باشند/مدیریت فرهنگی در مقابل هرج و مرج فرهنگی قرار دارد

خبرنامه 169

صدوشصت‌ونهمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد. در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی ۱۸ آبان ماه تا ۶ آذرماه ۱۴۰۰ منتشر شده است.

به گزارش مفدا، صدوشصت‌ونهمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد. در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دربازه زمانی ۱۸ آبان ماه تا ۶ آذرماه ۱۴۰۰ منتشر شده است.

«صدوشصت‌ونهمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا»  خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط‌ عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و گزیده‌ای از خبرهای «شعب دانشگاهی مفدا»  در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را منتشر کرده است.

در این‌شماره از خبرنامه مهمترین خبرهای1 این بازه زمانی از جمله« "مدیریت فرهنگی در مقابل هرج و مرج فرهنگی قرار دارد"، "نهضت خوابگاه‌های متاهلان را در دانشگه‌ها راه بیندازیم"، "شورای انضباطی دانشجویی اهرم بازدارندگی دانشگاه‌ها است"، "افزایش ۲۰ درصدی کمک هزینه دستیاران پزشکی در دستور کار دانشگاه‌ها"، "تشکل‌های دانشجویی نسبت به قانون جوانی جمعیت و مسائل فرهنگی حساس باشند" و...» اشاره شده است.

 علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت «مفدا» و دیگر «شعب دانشگاهی مفدا» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

خوانندگان محترم می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره تماس ۲۱۸۱۴۵۵۴۵۶ و ۰۲۱۸۱۴۵۵۵۴۹ درمیان بگذارند.

«علاقمندان برای دریافت صد و شصت و نهمین شماره خبرنامه مفدا روی متن کلیک کنید».

«آرشیو خبرنامه الکترونیکی مفدا را با کلیک روی متن مطالعه کنید».

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.