دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

شرایط لازم برای پذیرش دانشجویان در سه حیطه «خوابگاه، تغذیه و نقلیه» فراهم شده است

گزارش تصویری / بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از مجتمع خوابگاهی دخترانه حضرت زینب(س)

دکتر علی دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار شب گذشته در جمع دانشجویان دختر مجتمع خوابگاهی حضرت زینب(س) اظهار داشت: همه تلاشمان را به کار بسته‌ایم تا در این شرایط دانشجویان کمترین آسیب را در حوزه آموزش ببینند که بر همین اساس و با تلاشی که در مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی صورت گرفته توانستیم شرایط لازم برای پذیرش دانشجویان در سه حیطه(خوابگاه، تغذیه و نقلیه) را فراهم نماییم.

به گزارش مفدا سبزوار، دکتر علی دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه شب گذشته به همراه حجت‌الاسلام ایمانی‌مقدم مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مهدی سلمانیان مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه و زینب اصغرپور کارشناس فرهنگی با حضور در مجتمع خوابگاهی حضرت زینب(س) با دانشجویان دختر دیدار و گفتگو کردند.

ارتقای کیفیت غذایی، نقاشی و رنگ‌آمیزی دیوارهای خوابگاه، ارتقای تجهیزات سالن ورزشی، حضور مداوم مشاور در خوابگاه، افزایش مراسمات و فوق‌برنامه‌ها و برگزاری جشنواره ورزشی از مهمترین خواسته‌های دانشجویان دختر دانشگاه بود که معاون فرهنگی و دانشجویی قول بررسی و انجام این موارد تا حد امکان را داد.

دکتر دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی در جمع دانشجویان دختر دانشگاه اظهار داشت: به درخواست شما دانشجویان بازسازی نقاشی‌های قدیمی دیوارهای خوابگاه را آغاز خواهیم کرد و در این راستا اگر دانشجویی در این حیطه مهارت لازم را دارد ما استقبال نموده و با کمال میل و در نظر گرفتن حق‌الزحمه، قلم‌مو را به او می‌سپاریم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در بخشی از سخنان خود ضمن مرور وقایع اپیدمی کرونا گفت: همه ما تلاشمان را به کار گرفته‌ایم تا در این شرایط دانشجویان کمترین آسیب را در حوزه آموزش ببینند که بر همین اساس و با تلاشی که در مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی صورت گرفت توانستیم شرایط لازم برای پذیرش دانشجویان در سه حیطه(خوابگاه، تغذیه و نقلیه) را فراهم نماییم.

دلبری تعداد مشاورین در خوابگاه‌های دانشجویی را نسبت به تعداد دانشجویان سنجید و افزود: با افزایش تعداد دانشجویان و متقاضیان حوزه مشاوره قطعا تلاش خواهیم کرد تا تعداد مشاورین تخصصی را افزایش داده و  هماهنگی‌های لازم در جهت رفع مشکلات احتمالی دانشجویان با افراد متخصص‌تر را انجام خواهیم داد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در پاسخ به اعتراض دانشجویان مبنی بر پایین بودن کیفیت و تنوع غذایی اظهار داشت: در شرایط کنونی که تعداد دانشجویان پایین است تغذیه دانشجویان از بیمارستان‌ها تهیه شده که مهمترین دلیل این امر می‌باشد.

وی تصریح کرد: در تلاشیم تا با حضوری شدن کامل دانشگاه و افزایش تعداد دانشجویان، سلف سرویس مرکزی پردیس دانشگاه را راه‌اندازی کرده تا همانند شرایط قبل بتوانیم چند منویی را اجرا کرده و  برنامه‌های غذایی متنوعی تدارک ببینیم.

در ادامه حجت‌الاسلام ایمانی‌مقدم مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در پی درخواست دانشجویان مبنی بر اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در خوابگاه قول همکاری داد.

مهدی سلمانیان مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه نیز قول افزایش تعداد مراسمات فوق برنامه‌ جهت تزریق شور و نشاط در دانشجویان به شرط تقاضا از سمت دانشجو و عدم منافات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی را داد و از آنها خواست تا استقبال بهتری از برنامه‌های فرهنگی صورت پذیرد.

جهت نمایش گزارش تصویری اینجا را کلیک نمایید

خبرنگار: مهلا کریمی عضو سرویس فرهنگی مفدا سبزوار

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.