دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶

اولین نشست هم‌اندیشی هیئت تحریریه مفدا کاشان برگزار شد

مفدا

در اولین نشست حضوری هم‌اندیشی هیئت تحریریه مفدا کاشان، شرح وظایف سرویس های کاری مفدا تعیین و مورد بررسی قرار گرفت و خبرنگاران مفدا نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص روز دانشجو و روز پرستار ارائه کردند.

به گزارش مفدا کاشان، اولین نشست هم‌اندیشی هیئت تحریریه مفدا کاشان با حضور مدیر مفدا و دانشجویان عضو پایگاه اطلاع رسانی مفدا مورخ ۷ آذرماه جاری در دانشکده پزشکی برگزار شد.

در این جلسه معصومه گندمی مدیر مفدا دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: مفدا از ابتـدای فعالیـت خود کوشـیده است با بهـره گیری از ظرفیـت ها و توانمنـدی دانشـجویان علاقمنــد به فعالیــت رســانه در کنار توان تحصصی موجود در بدنه مدیریتی این پایگاه خبری تیم رسانه ای منسجم و کارایی را ایجاد کند. 

گندمی افزود: در هر شــعبه مفــدا دانشــگاهی پنج ســرویس فرهنگــی، رفــاهی صــنفی، پژوهشــی آموزشــی، ورزشی و چندرسانه ای تشکیل می شود و خبرنگاران افتخاری از میان دانشجویان علاقمند انتخاب می شوند و در سرویس های پنچ گانه فعالیت می کنند.

مدیرمفدا اظهار داشت: حضور دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی، ورزشی، صنفی، رفاهی و.... باعث کسب تجارب مفیدی برای آن‌ها می‌شود و ما مایل هستیم که دانشجویان در برنامه‌های معاونت دانشجویی و فرهنگی شرکت فعال و موثر داشته باشند.

در ادامه دانشجویان به معرفی خود، حیطه کاری مورد علاقه و تخصص های کاری پرداختند و نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص نحوه اطلاع رسانی مفدا، پیام رسان های مجازی مفدا، چگونگی جذب دانشجویان برای فعالیت در مفدا و..... ارائه کردند.

هم چنین در این نشست در خصوص روز دانشجو و روز پرستار بارش افکار صورت گرفت و دانشجویان برای تهیه محتوا و همکاری با مفدا در این موضوع اعلام آمادگی نمودند.

در پایان امیرحسین زرگری بعنوان دبیرچندرسانه ای مفدا، لیلی زهرا بحرینی دبیرسرویس فرهنگی، مهدیه شبانی زاده دبیرسرویس آموزشی پژوهشی، ندا ملک پور دبیرسرویس صنفی، رفاهی و امیررضا خدایاری دبیر سرویس ورزشی تعیین شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.