یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹

در بستر فضای مجازی؛

کلاس های آموزش تخصصی توجیهی انضباطی ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

کلاس های آموزش تخصصی توجیهی انضباطی فسا

با توجه به شرایط فعلی و رعایت پروتکل بهداشتی، هدف از برگزاری این کلاس ها، آشنایی دانشجویان با قوانین آیین نامه و شیوه نامه انضباطی دانشجویان وفق نظام نامه جامع آموزشی ابلاغی از سوی شورای مرکزی وزارت متبوع می باشد.

به گزارش مفدا فسا، کلاس های آموزش تخصصی توجیهی انضباطی ویژه دانشجویان جدیدالورود رشته  های پزشکی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی و بهداشت بصورت مجازی برگزار گردید.

آقای مجتبی ذوالقدر دبیر شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن خیرمقدم به دانشجویان جدید الورود سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰و استقبال خوب آنها جهت شرکت در کلاس ها ی غیر حضور، گفت: با توجه به شرایط فعلی و رعایت پروتکل بهداشتی، هدف از برگزاری این کلاس ها، آشنایی دانشجویان با قوانین آیین نامه و شیوه نامه انضباطی دانشجویان وفق نظام نامه جامع آموزشی ابلاغی از سوی شورای مرکزی وزارت متبوع می باشد.

وی ادامه داد: نقش شورای انضباطی در زمینه صیانت از منزلت دانشجویان و دانشگاهیان و نحوه پیشگیری از بروز آسیب ها و تخلفات انضباطی و نحوه دادرسی در امور انضباطی بسیار حایز اهمیت است و شایسته است، آموزش ها و انتقال تجربیات لازم در این زمینه مورد توجه قرار گیرد.

در پایان طبق زمان بندی آموزش های ارائه شده، نظرسنجی و آزمون از طریق آموزش مجازی (سامانه فرا دید) انجام شد و از دانشجویان فرم تکمیل شده اظهارنامه های انضباطی دریافت گردید.

گفتنی است، این اطلاعات در سامانه گزارش عملکرد شورای انضباطی (شمشاد) جهت ارزیابی سالانه شورای مرکزی ثبت خواهد شد.