شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲

جلسه شورای مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد

شورای مدیران

جلسه شورای مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با محوریت گرامیداشت روز دانشجو و تقدیر از مسئولین پایگاه های بسیج دانشجویی شهید پایدار و شهید مفتح دانشگاه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، با حضور معاون فرهنگی دانشجویی و مدیران ستادی این معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا جیرفت ، صبح امروز جلسه شورای مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی با حضور حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی و سایر مدیران ستادی این معاونت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی ضمن گرامیداشت هفته بسیج ، بر لزوم همکاری کلیه واحدها با نهادها و تشکل های دانشجویی تاکید کرد و افزود: هفته بسیج فرصت مناسبی برای بیان راهکارها و بیان دیدگکاه های فرهنگی مشترک بین دانشگاه و بسیج دانشجویی است که این مهم به خوبی در این دانشگاه در جهت تحقق اهداف برنامه های فرهنگی و مذهبی در حال انجام است و همکاری تشکل های دانشجویی در برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی از نقاط قوت است.

وی در ادامه گزارشی از اجلاس معاونین فرهنگی دانشجویی دانشگاه های علوم پگزشکی ارائه کرد وافزود: باید در خصوص تسهیل شرایط ازدواج جوانان به ویژه دانشجویان و پیگیری پروژه خوابگاه متاهلی تلاش کنیم تا زمینه ازدواج جوانان فراهم شود و اخیرا نیز قانون حمایت از ازدواج های دانشجویی در دست اقدام است که به نوعی راهگشای ازدواج جوانان است.

در ادامه این جلسه از محمد حسین آباده ای مسئول پایگاه بسیج دانشجویی شهید پایدارو زهرا مشایخی مسئول پایگاه شهید مفتح با اهدا لوح و شاخه گل ، به مناسبت هفته بسیج تقدیر شد.

سپس مدیران ستادی این معاونت گزارشی از فعالیتهای دوهفته گذشته خود ارائه کردند و پس از تبادل نظر در خصوص موارد ذیل تصمیم گیری شد.

تعبیه قفسه کتاب در اتاق موجود در سالن پیامبر اعظم (ص) و ترویج کتابخوانی در بین دانشجویان و کارکنان ، استفاده از ظرفیت کامل خوابگاه ها برای اسکان و پیگیری محل اسکان طرفیت مازاد دختران، تهیه گزارش کامل از وضعیت سلف و آمادگی بازگشایی سالن های غذاخوری، تشکیل کمیته برگزاری مراسمات دانش آموختگی و روز دانشجو، درخواست مسابقات ورزشی روز دانشجو و...

کد خبرنگار:۲۶۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.