شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲

کسب افتخاری دیگر:

دکتر کوروش عزیزی از کسب مقام اول برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جدول راه یافتگان به بخش نهایی جشنواره بین المللی سیمرغ خبر داد

جشنواره بین المللی سیمرغ

دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق گردید تا در یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ با راهیابی ۵۲ اثر به بخش فینال، مقام نخست راهیابی به مرحله نهایی این جشنواره را به نام خود ثبت نماید.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در جدول نهایی راه یافتگان به بخش نهایی یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

بنابه گزارش مفدا شیراز،  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز موفق شد تا رتبه نخست تعداد آثار راه یافته به مرحله نهایی جشنواره فرهنگی بین المللی سیمرغ را از آن خود سازد.

دکتر کوروش عزیزی با اعلام این خبر گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق گردید تا در یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ با راهیابی ۵۲ اثر به بخش فینال، مقام نخست راهیابی به مرحله نهایی این جشنواره را به نام خود ثبت نماید.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، توضیح داد: بر اساس اعلان رسمی دبیرخانه این جشنواره بین المللی، ۹ اثر در بخش ادبی، ۱۵ اثر در بخش نمایش، ۵ اثر در بخش فیلم، ۵ اثر در بخش موسیقی و ۱۸ اثر در بخش هنرهای تجسمی از این دانشگاه به عنوان آثار برتر، به فینال رقابت ها راه یافته اند.

او اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تعداد ۵۴۴ اثر ثبت شده را راهی این رویداد بزرگ فرهنگی نمود که از این میان، تعداد ۵۱۱ اثر مربوط به آثار دانشجویی، ۱۳ اثر متعلق به کارکنان و ۲۰ اثر دیگر را نیز اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه تولید و ثبت نموده بودند.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه اعلام کرد: مرحله اختتامیه بخش های "ادبی"، "هنرهای تجسمی" و "فیلم" روز یازدهم آذر ماه جاری و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی، در شهر مشهد مقدس برگزار خواهد گردید.

دانشگاه های علوم پزشکی تبریز، کرمانشاه و مازندران هر یک با ثبت ۴۹، ۳۷ و ۳۱ اثر به ترتیب مقام های دوم تا چهارم این مرحله را از آن خود ساختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.