شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰

دکتر مهراسبی رئیس دانشکده بهداشت زنجان درهمایش کارآفرینی در بهداشت محیط؛

از روز اول دانشگاه باید برنامه و هدف داشت

انجمن بهداشت محیط

همایش کارآفرینی در بهداشت محیط با عنوان "دورنمای تحصیلی و شغلی رشته ی بهداشت محیط"با حضور و تدریس، دکتر مهراسبی رئیس دانشکده بهداشت زنجان روز پنجشنبه، ۴ آذر ماه به همت انجمن اسلامی دانشکده ی پیراپزشکی و بهداشت برگزار شد،در این همایش بر آشنایی دانشجویان مهندسی بهداشت محیط زنجان با حیطه های مختلف،نحوه درآمد،بازارکار و همچنین کار آفرینی در زمینه بهداشت محیط پرداخته شد.

به گزارش مفدا  زنجان،همایش کارآفرینی در بهداشت محیط با عنوان "دورنمای تحصیلی و شغلی رشته ی بهداشت محیط" ۴ آذر ماه در سالن رازی دانشکده بهداشت و پیراپزشکی با حضور دکتر مهراسبی رئیس دانشکده بهداشت به همت انجمن اسلامی دانشکده پیراپزشکی وجمعی از دانشجویان بهداشت محیط و همچنین دانشجویان رشته های دیگر برگزار و بصورت پخش زنده(لایو) برای سایر دانشجویان بهداشت محیط کشور ارائه شد.
در این همایش دکتر مهراسبی،مشکل اصلی دانشجویان را عدم علاقه و پیگیری دروس طی تحصیل، و همچنین فضای مجازی را بستر مناسبی برای رشد و تقویت دانشجویان از لحاظ آموختن نرم افزارهای تخصصی این رشته و خواندن منابع و رفرنسهای مختلف بیان نمود.

وی ضمن توصیف دانشجویان به طالب علم،جوینده دانش،دانش پژوه و علم خواه. عنوان کرد باید صبر داشت،مهارت کسب کرد،از روز اول دانشگاه باید برنامه و هدف داشت.

کنکور ارشد و گرایشهای رشته بهداشت محیط در مقطع کارشناسی از سخنان پایانی دکتر مهراسبی در این همایش بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.