شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نشست با دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

حمایت از برنامه فرزند آوری و تکریم خانواده در حوزه های مختلف از جمله دانشجویان از برنامه های مهم و اولویت دار دانشگاه محسوب میشود

نشست بسیج

به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج نشست اعضای شورای حوزه بسیج دانشجویی با دکتر کیانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، دکتر بدیعی معاون درمان و دکتر صابری معاون فرهنگی دانشجویی روز پنجشنبه ۴ آذر در مجتمع سپید برگزار شد.

به گزارش مفدا مشهد، به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج نشست اعضای شورای حوزه بسیج دانشجویی با دکتر کیانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، دکتر بدیعی معاون درمان و دکتر صابری معاون فرهنگی دانشجویی روز پنجشنبه ۴ آذر در مجتمع سپید برگزار شد.

محور اصلی این نشست مطالبات فرهنگی-دانشجویی، مدیریتی و بهداشت و درمان استان بود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نشست با دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد:حمایت از برنامه فرزند آوری و تکریم خانواده در حوزه های مختلف از جمله دانشجویان از برنامه های مهم و اولویت دار دانشگاه محسوب میشود. همچنین پیگیری و سرعت بخشی ساخت خوابگاه دانشجویان متاهل از مهمترین موضوعاتی است که در حال اجراست.

دکتر کیانی در ادامه بیان کرد: پروژه ساخت خوابگاه متاهلی دانشجویان با ظرفیت ۷۰۰ نفر در حال ساخت است و تلاش می شود تا یک و نیم سال آینده به بهره برداری برسد که این امر نقش موثری در تامین زیر ساخت های ازدواج دانشجویی و فرزند آوری خواهد داشت.

در پایان سرپرست دانشگاه ععنوان کرد:دانشجویان بسیجی می توانند دانشگاه را در اجرای برنامه های مختلف از جمله کارآفرینی، پژوهش، ازدواج دانشجویی، حمایت از مادران شاغل و ارتباط با دانشجویان بین الملل یاری نمایند و در این راستا از طرح ها و برنامه های مدون و کارشناسی شده حمایت میشود.

خبرنگار: حیدری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.