چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵

برگزاری وبینار دانشگاهی «آشنایی با دستگاه CPB » در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

وبینار آشنایی با دستگاه CPB

به همت انجمن علمی - دانشجویی تکنولوژی اتاق عمل مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، وبینار آموزشی «آشنایی با دستگاه CPB » در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا – گناباد، امیر حسین عبدالمالکی، دبیر انجمن علمی - دانشجویی تکنولوژی اتاق عمل مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه در این باره اظهار کرد: این وبینار در ساعت ۱۹ روز سه شنبه دوم آذر ماه ۱۴۰۰ با تدریس استاد پولادخای، عضو هیات علمی گروه تکنولوژی اتاق عمل دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

وی ادامه داد: این وبینار با حضور ۳۵ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در رشته های پزشکی، تکنولوژی اتاق عمل، هوشبری و پرستاری و همچنین از سایر دانشگاه ها برگزار شده است که برای شرکت کنندگان و حاضران در این وبینار، گواهی شرکت در وبینار صادر خواهد شد.

عبدالمالکی اضافه کرد: هدف از برگزاری این وبینار، آشنایی با اصول استفاده از دستگاه CPB، تنظیم عملکرد های دستگاه، نحوه استفاده تخصصی از دستگاه، آشنایی با اجزای سازنده دستگاه CPB است.

دبیر انجمن علمی - دانشجویی تکنولوژی اتاق عمل مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اذعان کرد: تکنیک ها و روش های استفاده از دستگاه  CPB، نکات ضروری در کار با دستگاه، ویژگی های مهم دستگاه، کاربرد دستگاه در محیط های بالینی و بیمارستانی و... از جمله مباحث و موضوعات تدریس شده در این وبینار بوده است.