چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

روسای سه دانشگاه تهران، علوم پزشکی های ایران و تهران تایید شدند

شورای عالی انقلاب فرهنگی

در جلسه شورای انقلاب فرهنگی رئیس دانشگاه تهران، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران انتخاب و تایید شدند.

به گزارش مفداایران از خبرگزاری مهر، جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، با موضوع شرح وظایف قرارگاه فرهنگی در راستای اجرایی شدن رهنمودهای مقام معظم رهبری در پیوست حکم اعضای جدید برای ایجاد تحول در وظایف و مأموریت‌ها و راهبرد شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز گذشته برگزار شد و موارد مذکور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و ادامه آن به جلسه بعدی شورا موکول شد.
همچنین در این جلسه سند سیاست‌ها و اقدامات تقویت و ترویج نامگذاری متولدین جدید مبتنی بر فرهنگ اسلامی ایرانی به تصویب رسید.
در جلسه شورای انقلاب فرهنگی همچنین ریاست سید محمد مقیمی بعنوان رئیس دانشگاه تهران، حسین قناعنی بعنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و عبدالرضا پازوکی بعنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران تأیید شد.
همچنین دراین جلسه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اهمیت ایجاد تحول در ساختار، وظایف و مأموریت‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری در پیوست حکم اعضای جدید شورا، از کارگروه تحول خواست با دقت همه پیشنهادات موجود در این زمینه را جمع بندی و برای تصمیم گیری در جلسه بعدی ارائه دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.