چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳

سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی در مراسم معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

حفظ کرامت و عزت نفس دانشجویان مهمترین وظیفه مدیریت امور دانشجویی است

مراسم تکریم و معارفه مدیر امور دانشجویی

سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی اظهار کرد: حوزه مدیریت دانشجویی شاید حساس ترین بخش دانشگاه باشد. چرا که سر وکار داشتن با دانشجو خصوصا در وقت فراغت و محل زندگی او کار حساسی است و توجه به نیاز های او تدبیر خاصی را می طلبد.

به گزارش مفدا مشهد، مراسم تکریم و معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی، مدیران و روسای ادارات معاونت فرهنگی دانشجویی و تنی چند از معاونان دانشجویی دانشکده ها در سالن جلسات ساختمان شماره ۳ دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر محمد رضا صابری سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر علی صباغ گل در مدت تصدی این مدیریت، از حسن برخورد و اشراف وی در امور دانشجویان تقدیر کرد و به جهت قبول مسئولیت ریاست اداره مشاوره و سلامت روان توسط دکتر صباغ گل؛ ابراز خرسندی نمود.

وی در ادامه با بیان اینکه مراقبت در عین حفظ کرامت و عزت نفس دانشجویان مهمترین وظیفه مدیریت امور دانشجویی است تصریح کرد: حوزه مدیریت دانشجویی شاید حساس ترین بخش دانشگاه باشد. چرا که سر وکار داشتن با دانشجو خصوصا در وقت فراغت و محل زندگی او کار حساسی است و توجه به نیاز های او تدبیر خاصی را می طلبد و ما همه اینجاییم که به نحو احسن، با امکاناتی که در اختیار داریم و منابعی که قادر به تامین آن هستیم در جهت رفع نیاز های معقول رفاهی دانشجویان کوشا باشیم و هدف متعالی ما فراهم نمودن زمینه رشد و تعالی دانشجویان که به حق آینده سازان و بدنه سیستم نظام سلامت  در آینده کشور  خواهند بود را فراهم نماییم. 

سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی در ادامه با اشاره به سوابق اجرایی آقای مهدی غلامی در ستاد ازدواج دانشجویی، از قبول این مسئولیت توسط ایشان اظهار خشنودی کرد و افزود: مهدی غلامی در کار با دانشجویان در گذشته، در پر ازدحام ترین امور خوب درخشیده است و یقین دارم با سبقه فرهنگی که وی دارد می تواند بازوی مستحکم مدیریت فرهنگی در اجرای سند راهبردی فرهنگی دانشگاه باشد.

گفتنی است در این مراسم ضمن اعطای ابلاغ مدیریت امور دانشجویی، به آقای مهدی غلامی، ابلاغ مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه نیز به آقای دکتر علی صباغ گل اعطا شد.

خبرنگار: لیلا حاجی زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.