چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲

برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی همزمان با بزرگداشت هفته قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

قرآن و عترت

به منظور بزرگداشت هفته قرآن و عترت و همچنین ترغیب دانشجویان و کارکنان حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به قرآن و فعالیت های قرآنی، ویژه برنامه های فرهنگی در مجموعه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اجرا شد.

به گزارش مفدا_زاهدان، سمیه راستگو کارشناس امور فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گزارش اقدامات صورت گرفته به منظور بزرگداشت هفته قرآن و عترت در دانشگاه افزود: همزمان با فرارسیدن هفته قرآن و عترت به منظور ترغیب دانشجویان و کارکنان دانشگاه به قرآن و فعالیت های قرآنی، ویژه برنامه های فرهنگی در مجموعه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اجرا شدند. از جمله این ویژه برنامه ها می توان به مزین شدن اتوماسیون اداری به آیات قرآن کریم و احادیث نورانی اهل بیت (ع) به صورت روزانه، برگزاری دعای پرفیض کمیل، برپایی نمایشگاه قرآنی با محوریت احادیث و آیات برگزیده قرآنی به صورت پوستر و استند و مصاحبه با دانشجویان حافظ قرآن کریم با همکاری گروه خبری مفدا زاهدان اشاره کرد.

از دیگر برنامه های محوری مرکز قرآن در حوزه خوابگاهها نیز میتوان به بازدید از خوابگاههای دخترانه و دعوت از دانشجویان حاضر در خوابگاهها جهت ثبت نام و مشارکت در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد اشاره کرد.
کارشناس فرهنگی دانشگاه در ادامه ضمن اشاره به برگزاری کرسی تلاوت آیات قرآن کریم در محل نمازخانه حوزه ستاد مرکزی نیز افزود: با حضور ارجمند دکتر مهدی مهدوی پناه، عضو محترم هیئت علمی و نفر اول مسابقات کشوری قرآن، کرسی تلاوت و تفسیر آیات نورانی قرآن با حضور پرشور جمعی از کارکنان و دانشجویان در محل نمازخانه حوزه ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

وی در پایان ضمن تاکید بر گسترش فعالیت های قرآنی و ایجاد انگیزه در دانشجویان نسبت به مشارکت در برنامه ها و مسابقات قرآنی افزود: امید است با مشارکت پرشور دانشجویان، کارکنان، اساتید و اعضا محترم هیئت علمی در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد شاهد درخشش بیشتر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این جشنواره باشیم.

تهیه کننده: آرزو جعفری، خبرنگار مفدا زاهدان
تنظیم: هما قهقایی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.