چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵

یادواره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی

هشتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی بهمن ماه برگزار می‌شود

فوتسال خزرآباد

هشتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی بهمن ماه امسال بعد از گذشت دو سال از شیوع ویروس کرونا برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، رپیس اداره ورزشهای قهرمانی وزارت بهداشت با اعلام این خبر در گفت وگو با خبرنگار مفدا افزود: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور رو به کاهش است و وضعیت در دانشگاه‌های علوم پزشکی تقریبا به حالت عادی در آمده است، تلاش داریم هشتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی را به عنوان نخستین رویداد ورزشی حضوری دانشجویی در پساکرونا برگزار کنیم.

مهدی مقدم منش خاطرنشان کرد: البته برگزاری این مسابقات به صورت محدودتر نسبت به ادوار گذشته و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با برگزاری مسابقات انتخابی در مناطق برگزار خواهد شد و بر اساس سهمیه تعیین شده، ۲۸ تیم از مناطق به اضافه ۴ تیم برتر دور قبل، در مرحله نهایی مسابقات، بایکدیگر به رقابت خواهندپرداخت و در مجموع دور نهایی این مسابقات با حضور ۳۲ تیم برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: با توجه به مطالب ذکر شده و ضرورت شروع مجدد فعالیت‌های ورزشی به شکل حضوری و افزایش شور و نشاط در بین دانشجویان، مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های علوم پزشکی در خصوص آماده سازی تیم‌های خود جهت حضور فعال در این مسابقات اقدام کنند.

رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت گفت: بدیهی است آیین نامه فنی مسابقات و تعداد سهمیه مناطق مکتوب به دانشگاه‌ها ابلاغ خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.