یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳

مسوول انفورماتیک معاونت فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

سامانه جامع اتوماسیون تغذیه دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان راه اندازی شد

علی نورانی دوست

مسوول انفورماتیک معاونت فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به راه انذازی سامانه جامع اتوماسیون تغذیه دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بخش انتخابات دانشجویی و نظرسنجی دانشجویان به سامانه اتوماسیون تغذیه افزوده شده است.

 علی نورانی دوست مسوول انفورماتیک معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ئدر گفت و گو با خبرنگار مفدا گیلان، در خصوص یکپارچه سازی اتوماسیون تغذیه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: در گذشته در خصوص اتوماسیون تغذیه دانشکده های استان رشت به صورت جزیره ای عمل می نمودند و هریک با یک نوع نرم افزار بصورت جداگانه کار می کردند، که این شرایط سبب عدم یکپارچگی اتوماسیون تغذیه و عدم ارایه خدمات یکسان به دانشجویان و همچنین تعدد قراردادها ، سبب تحمیل هزینه سنگین به دانشگاه شده بود.

وی ادامه داد: در این راستا برای اینکه بتوانیم خدمات تغذیه ای یکسانی را به کلیه دانشجویان این دانشگاه ارایه کنیم و از پرداخت هزینه های اضافه جلوگیری کنیم در حال حاضر تمام دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اتوماسیون تغذیه یکپارچه استفاده می کنند و منو غذایی دانشجویان یکسان سازی شده است.

مسوول انفورماتیک معاونت فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در خصوص یکپارچگی سامانه اتوماسیون تغذیه گفت: همچنین بخش انتخابات و نظرسنجی الکترونیکی دانشجویان به سامانه اتوماسیون تغذیه افزوده شده است.

وی در خصوص نحوه اطلاع رسانی اخبار اتوماسیون تغذیه گفت: اطلاع رسانی به دانشجویان هم از طریق کانال شورای صنفی و هم در قسمت اتوماسیون تغذیه در نظر گرفته شده انجام می شود.

 نورانی دوست اضافه کرد: دانشجویان از طریق لینک آدرس food.gums.ac.ir که در پشت کارت تغذیه هوشمند دانشجویی درج شده و با کد کاربری و رمز عبور می توانند نسبت به رزرو غذا اقدام کنند. 

مسوول انفورماتیک معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان خاطر نشان کرد: تلاش داریم که به زودی سامانه های جدیدی را در این اتوماسیون بکار بگیرم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.