چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷

در جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی؛

از عوامل اجرایی اولین کنگره بین‌المللی دانشجویان رادیولوژی کشور تقدیر شد

گزارش تصویری / تقدیر از عوامل اجرایی اولین کنگره بین‌المللی دانشجویان رادیولوژی کشور / سبزوار

روز گذشته مراسم تقدیر از عوامل اجرایی اولین کنگره بین‌المللی دانشجویان رادیولوژی کشور با حضور معاونان فرهنگی و دانشجویی، آموزشی و تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در سالن اجلاس شهیدچمران پردیس دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا سبزوار، در جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشگاه، از عوامل اجرایی اولین کنگره بین‌المللی دانشجویان رادیولوژی کشور تقدیر شد.

این مراسم روز گذشته با حضور دکتر علی دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر عقیل ا... کیخسروی معاون آموزشی و دکتر محمدحسین ساقی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در سالن اجلاس شهید چمران پردیس برگزار شد.

در ابتدای این مراسم امیر دارینی دانشجوی رشته رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و دبیر اجرایی اولین کنگره بین‌المللی دانشجویان رادیولوژی کشور به تشریح اقدامات و برنامه‌های اجرایی این کنگره پرداخت و از حمایت‌های دکتر مصطفی رباط‌جزی مشاور علمی این کنگره و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار قدردانی کرد.

دارینی در ادامه وجود یک تیم دانشجویی فعال و علاقمند را یکی از مهمترین ارکان در برگزاری این کنگره بیان کرد و افزود: کار گروهی همیشه سخت بوده و برای کسب موفیقت در کار گروهی باید یک تیم فعال و پویا به یکدیگر کمک و برای رسیدن به اهداف تلاشی مضاعف کنند که این تلاش در عوامل اجرایی به وضوح دیده می‌شد، من از همین جا از همه دوستانم که ماه‌ها در کنار من بوده و برای برگزاری این کنگره تلاش نمودند از صمیم قلب تشکر میکنم.

دبیر انجمن علمی رادیولوژی کشور تعامل گسترده مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار را نیز ستودنی دانست و اظهار داشت: برای این کنگره که در سطح کشور برگزار می‌شد نیازمند هماهنگی‌های بسیاری در دانشگاه‌ها بودیم که با حمایت‌های مجموعه به خوبی پیش رفت و مجموعه معاونت تعاملی مثال‌زدنی را با ما داشتند که از همه آنها نیز قدردانی می‌نمایم.

سپس دکتر علی دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از اینکه در جمع دانشجویان فعال حوزه انجمن‌های علمی حضور یافته ابراز خرسندی نمود و گفت: اینگونه جلسات که با حضور دانشجویان برگزار می‌شود برای من حس و حال زیبایی دارد و امیدوارم در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه بوده و بار دیگر فضای بانشاط دانشجویی را تجربه کنیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزاری اولین کنگره بین‌المللی دانشجویان رادیولوژی کشور به میزبانی سبزوار را نقطه عطف انجمن‌های علمی این رشته بیان و ابراز امیدواری کرد تا شرایطی پیش رود که هرساله شاهد برگزاری این کنگره در سطح کشور باشیم.

دکتر دلبری جسارت تیم دانشجویی و عوامل اجرایی این کنگره را ستودنی دانست و افزود: من به شما دانشجویان رشته رادیولوژی و عوامل اجرایی این کنگره بابت این جسارت که پیش قدم برای اجرای برنامه‌ای با این سطح و بین‌المللی شدید تبریک می‌گویم چرا که به اعتقاد من کاری بسیار بزرگ را با موفقیت به اتمام رساندید.

وی در پایان از حمایت‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت متبوع و دانشگاه‌هایی که در برگزاری این کنگره، سبزوار را یاری نمودند قدردانی کرد.

در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی از عوامل اجرایی این کنگره قدردانی شد.

گفتنی است اولین کنگره بین‌المللی دانشجویان رادیولوژی کشور به همت انجمن علمی کشوری این رشته و با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی سبزوار، لرستان، جندی شاپور اهواز و کاشان طی روزهای یکم تا سوم شهریور ماه سال جاری به میزبانی سبزوار برگزار شد.

برای  نمایش گزارش تصویری روی متن کلیک نمایید

کد خبرنگار: ۳۶۰۶۰۱