چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

اولین دوره ی مسابقات رسمی ورزشهای الکترونیک در محل مجموعه ورزشی شهید کاویانی برگزار شد

فیفا

این مسابقات در رشته‌ی فیفا ۲۱ و برای پسران درنظر گرفته شد و در نهایت ۲۲ دانشجو از ۶ دانشکده ی پزشکی،پیراپزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری و بهداشت در این مسابقات شرکت کردند. 

به گزارش مفدا مشهد، اولین دوره ی مسابقات رسمی ورزشهای الکترونیک در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در محل مجموعه ورزشی شهید کاویانی برگزار گردید.

 سینا ثابت ایمانی دارنده دانشجوی ترم ۶ پزشکی و دارنده مقام اول رشته فیفا ۲۱ در اولین المپیاد بازی های فکری و الکترونیک وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، که داوری  این مسابقات را به عهده داشت ضمن تشکر از مدیریت تربیت بدنی به جهت برگزاری این رویداد ورزشی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با اعلام این خبر گفت: این مسابقات در رشته‌ی فیفا ۲۱ و برای پسران درنظر گرفته شد و در نهایت ۲۲ دانشجو از ۶ دانشکده ی پزشکی،پیراپزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری و بهداشت در این مسابقات شرکت کردند. 


وی افزود: دانشجویان در ابتدا در ۴ گروه ۳ تیمی و ۲ گروه دو تیمی تقسیم بندی شدند و مسابقات گروهی در دو روز بصورت متمرکز انجام شد تا ۱۶ نفر به مراحل حذفی صعود کنند. به این صورت که از گروه های ۴ تیمی، ۳ نفر و از گروه های ۳ تیمی، ۲ نفر به مرحله بعد صعود کردند.
ثابت ایمانی با بیان اینکه مراحل یک هشتم و یک چهارم مسابقات نیز بصورت متمرکز و در روز چهارشنبه ۱۹ آبان برگزار گردید تصریح کرد:در این مرحله، ۴ نفر برتر مشخص شدند و مراحل نیمه نهایی، فینال و رده بندی نیز در روز سه شنبه ۲۵ آبان انجام شد  و نفرات برتر این دوره مشخص شد. بر این اساس احسان عرفانیان از دانشکده داروسازی مقام اول، مرتضی اسماعیلی از دانشکده پزشکی مقام دوم و علیرضا میرعاقل از دانشکده پزشکی توانست به مقام سوم این دوره از مسابقات دست پیدا کند.

خبرنگار: لیلا حاجی زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.