چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۳

با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد؛

جلسه هم اندیشی مشکلات صنفی رفاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

جلسه هم اندیشی مشکلات صنفی رفاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

جلسه هم اندیشی مشکلات صنفی رفاهی دانشجویان با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، مدیر دانشجویی، دبیر کمیته انضباطی و کارشناسان امور دانشجویی در دفتر معاونت به منظور پیگیری و رفع مسائل برگزار شد.

به گزارش مفدا ایرانشهر، جلسه هم اندیشی مشکلات صنفی رفاهی دانشجویان با حضور دکتر ناصر وطن خواه؛ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، محمدنعیم بارکزیی؛ مدیر دانشجویی، حسن مهدوی فر؛ دبیر کمیته انضباطی و فهمیه شهرامی پور، جابر شورابی کارشناسان امور دانشجویی، فاطمه حسن زاده؛ کارشناس تغذیه، بدریه دامنی و محمد عمرزهی؛ کارشناسان مسئول امور خوابگاه ها در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی به منظور پیگیری و رفع مسائل حوزه تغذیه، خوابگاه و فعالیت های دانشجویی برگزار شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با اشاره به مشکلات تغذیه و کیفیت آن بیان کرد: برای رفع این موضوع اقدامات لازم از فردا برای تغییر شرکت طرف قرارداد یا آشپزخانه با پیگیری مدیر دانشجویی و مسئول امور عمومی انجام می شود تا هر چه سریعتر این مشکل دانشجویان با انتخاب یک تیم جدید رفع شود.

وی افزود: منوی صبحانه که در حال حاضر تک مورد است از 14 آذر ماه به صورت 2مورد انتخابی برای دانشجویان با پیگیری کارشناس تغذیه عملیاتی خواهد شد.

وی تصریح کرد: برای حل مشکل خدماتی خوابگاه دانشکده پرستاری چابهار که نارضایتی دانشجویان را به همراه دارد، با پیگیری و رایزنی انجام شده بزودی یک نفر نیرو خدماتی را تعیین و مستقر در خوابگاه خواهیم کرد.

دکتر وطن خواه اشاره کرد: مرکز روانشناسی و سلامت روان دانشجویان دانشگاه طبق مصوبه وزارتخانه باید یک الی 2جلسه توجیهی برای دانشجویان جدید الورود برگزار کند.

وی ادامه داد: برای ارائه خدمات بهتر خوابگاهی به دانشجویان باید به سمت ایجاد طرح هوشمند سازی کارت های دانشجویی، تغذیه و خوابگاه باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.