چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۵

فعالیت واحدهای صنفی آذربایجان غربی مستلزم دریافت کد شناسایی از سامانه امید است

سامانه.PNG

واحدهای صنفی و خدماتی در شهرستان برای فعالیت باید کد شناسایی مخصوص را از سامانه امید یا همان سامانه مدیریت هوشمند بیماری همه گیر، دریافت کنند و در این صورت مجاز به فعالیت خواهند بود.

به گزارش مفدا ارومیه، مهندس اجاقی مسئول واحد سلامت محیط و کار بیان کرد: واحدهای صنفی و خدماتی در شهرستان برای فعالیت باید کد شناسایی مخصوص را از سامانه امید sdms.moi.ir یا همان سامانه مدیریت هوشمند بیماری همه گیر، دریافت کنند و در این صورت مجاز به فعالیت خواهند بود.

مسئول واحد سلامت محیط و حرفه ای گفت: بررسی سامانه مدیریت هوشمند مبارزه با بیماری کرونا  به روند تشدید نظارت ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تزریق واکسن می باشد که از سوی ستاد ملی مقابله با کرونای کشور سه استان آذربایجان غربی، کردستان و قزوین به عنوان پایلوت برای اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا انتخاب شده اند.

مهندس اجاقی خاطر نشان کرد: اجازه صدور بلیط برای افراد خواهان استفاده‌ از حمل و نقل برون شهری، نیازمند واکسینه شدن فرد است و در غیر این صورت افرادی که واکسن دریافت نکردند باید تست کرونا دهند و فعالیت های واحد های حمل و نقل‌ نیز به شرط رعایت فاصله گذاری با ظرفیت‌ مناسب انجام می‌شود.

گفتنی است، کارشناسان سلامت محیط و کار با حضور در ادارات و سایر اماکن روزانه بر این امر نظارت دارند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.