سه‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴

به مناسب گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تاسیس بسیج؛

مراسم گرامیداشت هفته بسیج دانشگاه علوم پزشکی کاشان

بسیج

به مناسب گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تاسیس بسیج ، به همت بسیج استادان و جامعه پزشکی، بسیج دانشجویی و بسیج کارمندی و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی در روز دوشنبه یکم آذر ماه جاری بعد از نماز ظهر و عصر در مسجدبقیه الله دانشگاه همایشی با حضور کلیه بسیجیان و کارمندان دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش مفدا کاشان؛ به مناسب گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تاسیس بسیج ، به همت بسیج استادان و جامعه پزشکی، بسیج دانشجویی و بسیج کارمندی و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی در روز دوشنبه یکم آذر ماه جاری بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد دانشگاه همایشی با حضور کلیه بسیجیان و کارمندان دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه پس‌از پخش کلیپ هفته بسیج برادر جانباز جناب آقای رمضان‌پور از یادگاران دفاع مقدس به ایراد سخنرانی پرداختند و با اشاره به نقش و رسالت بسیج در تمام عرصه‌های انقلاب و بیان داشتند: راه حل مشکلات وجود تفکر بسیجی و جهادی است. ایشان به دستاوردهای انقلاب اسلامی نیز اشاره‌ای نمودند و موضوع جهاد علمی را مساله ای پراهمیت دانستند و در پایان خاطراتی از جبهه و جنگ و شهدای جنگ تحمیلی بیان نمودند.

 محمد جهاندار مدیر فرهنگی دانشگاه به مناسبت هفته بسیج گفت:
امروز بسیج حافظ انقلاب و خدمتگزار و دلسوز مردم است و توانسته در عرصه‌ها و برهه‌های مختلف انقلاب اسلامی از صدر تشکیل تا امروز در خدمت انقلاب و مردم باشد و در صحنه‌های گوناگون توانمندی و اثرگذاری خود را به نظام اسلامی و جامعه نشان داده است.
وی افزود: اثرگذاری و اثر بخشی بسیج همواره در عرصه‌های مختلف انقلاب دیده شده است. بسیج یک تشکیلات برای جوانان و نوجوانان و همه آحاد مردم است تا مشکلات کشور و مردم را حل کند. اینجاست که می‌توان نیروهای خدمتگزار و تراز انقلاب اسلامی را تربیت کرد. بسیج  محدود نبوده است، این شجره طیبه در همه اموری که کشور نیاز به کمک داشته برای حفظ شأن انقلاب اسلامی خدمات بی‌دریغی ارائه می کند.


جهاندار گفت: ویژگیهای بارز شهدا را ایمان به ولایت و شجاعت ، صداقت در کارها و خلوص دانست و گفت: ویژگیهای شهدا باعث شد آنان برای همیشه الگوی نسل های بعد باشند .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.