سه‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶

با هدف شناسایی نقاط قوت و ضعف مناطق؛

نشست مجازی "مدیران مفدا منطقه البرز مرکزی" برگزار شد

نشست مشورتی مدیران مفدا مرکزی

نشست مجازی "مدیران مفدا منطقه البرزمرکزی" با حضور آقای عادل فندرسکی دبیر شورای هماهنگی مفداهای کشوری و مدیر مفدا گلستان به صورت مجازی و در بستر ادوب کانکت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، نشست مجازی مدیران مفدا منطقه البرز مرکزی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و با حضور آقای عادل فندرسکی دبیر شورای هماهنگی مفداهای کشوری و مدیر مفدا گلستان به صورت مجازی و در بستر ادوب کانکت برگزار شد.

بررسی چالش ها و مشکلات مدیران روابط عمومی منطقه البرز مرکزی و پایگاه های خبری، سوژه یابی محتواهای رسانه ای و تشریح شیوه نامه ارزیابی و رتبه بندی شعب دانشگاهی پایگاه خبری و اطلاع رسانی مواردی بودند که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدا، طبق نخستین دستور جلسه مسائل و مشکلات توسط مدیران شعب دانشگاهی منطقه البرز مرکزی تشریح شد؛ حضور کم رنگ نیروهای دانشجویی در ایام شیوع کرونا، عدم اختصاص حق مدیریت به مدیران مفدا، عدم فعالیت مدیران برخی دانشگاه ها تحت نظرمعاونین فرهنگی، نداشتن فضای اختصاصی در برخی دانشگاه ها از جمله اراک و نبود کارشناس در تمامی دانشگاه های این منطقه از مهم ترین مشکلات مطرح شده توسط مدیران بود.

در این جلسه همچنین میزان جذب بودجه ابلاغی وزارتخانه برای خرید تجهیزات مورد نیاز پایگاه خبری مفدا بررسی شد.

در ادامه جلسه آقای عادل فندرسکی مدیر مفدا گلستان و دبیر شورای مشورتی ضمن قدردانی از زحمات بی دریغ و شبانه روزی مهندس معماری جهت راه اندازی و رشد و اعتلای پایگاه خبری مفدا و آرزوی توفیق برای مهندس عجم مشاور معاون محترم فرهنگی دانشجویی به ارائه نکاتی در خصوص مراحل و روند قرارگیری مفدا در چارت سازمانی پرداخت.

در ادامه مدیر مفدا قزوین در خصوص ضرورت توجه به سوژه یابی علی الخصوص در زمان شیوع کرونا و مجازی شدن آموزش دانشجویان پرداخت و پیشنهاد ساخت کلیپ های کوتاه از دانشجویان ورودی  جدید و محاسن و معایب آموزش های مجازی از دیدگاه دانشجویان را ارائه داد؛ همچنین پیشنهاد ساخت تور مجازی جهت آشنایی دانشجویان ورودی جدید توسط مدیر مفدا قم مطرح گردید.

همچنین پیشنهاد اختصاص چند کارشناس ثابت برای مدیران مفدا در جلسه شورای مشورتی از جمله موارد مصوب در این نشست بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.