سه‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰

جشن دانشجویان ورودی جدید دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار شد

جشن

جشن خوشآمدگویی و آشنایی دانشجویان ورودی جدید با حضور هیئت رئیسه، استادان و دانشجویان دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، دانشکده فناوری های نوین پزشکی، 30 آبان 1400، مراسم خوشآمد گویی به دانشجویان ورودی جدید این دانشکده برگزار شد. در این مراسم اعضای هیات رئیسه، استادان و دانشجویان ورودی جدید در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد حضور داشتند.
در ابتدای مراسم دکتر حسین قنبری،‌ رئیس دانشکده ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان جدید درباره مهارت های ارتباطی، مدیریت استرس، مدیریت فایل، کنترل یاس و ناامیدی، ثبات تصمیم گیری در انتخاب موضوع پایان نامه خود نکاتی را بیان کرد.
در ادامه پس از پخش کلیپ معرفی قسمت های مختلف دانشکده و استادان هر گروه که توسط انجمن علمی فرهنگی دانشکده تهیه شده بود، دکتر پروین پاسالار،‌ رئیس مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه، در بیانی صمیمی و دوستانه از دانشجویان خواست تا به جاهای مختلف دانشگاه بروید و تمام امکانات و تجهیزات دانشگاه را بشناسید. ایشان همچنین درباره دیپلم پژوهشی و دیپلم کارآفرینی نیز صحبت کرد.
سپس کلیپ اصلی معرفی دانشکده پخش شد و بعد از آن دکتر مریم فرهمندفر، معاون فرهنگی دانشکده ضمن تشکر از انجمن دانشجویی علمی فرهنگی دانشکده که در برپایی این جشن نقش بارزی داشتند به دانشجویان جدید خوشآمد گفت.
در ادامه دکتر نصرالله طباطبایی، معاون بین الملل دانشکده، دکتر الهه متوسلی، معاون آموزشی دانشکده، سارا همتی،‌کارشناس آموزش درباره مسایل آموزشی، پژوهشی و بین الملل صحبت کردند.
برگزاری موسیقی زنده فضایی دل نشین در این جشن ایجاد کرد و در ادامه آن با برگزاری مسابقه و اهدای جوایز به شرکت کنندگان جوی دوستانه ایجاد شد.
در انتها با اهدای هدیه به دانشجویان جدیدالورود و اعضای انجمن علمی فرهنگی دانشکده توسط هیات رئیسه دانشکده جشن پایان یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.