سه‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری

معاون بهداشت دانشگاه: فعالیت مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان ری در دوران پاندمی کرونا ستودنی است

قدردانی

با حضور دکتر اولیائی منش معاون بهداشت دانشگاه، مراسم تکریم دکتر علیرضا صدرائی مدیر سابق و معارفه دکتر علی تاجدار مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، مراسم تکریم و معارفه مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، روز دوشنبه اول آذر 1400 با حضور دکتر علیرضا اولیائی منش معاون بهداشت دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر سعید تاملی معاون فنی معاونت بهداشت، دکتر محمدرضا قیوم زاده معاون اجرایی معاونت بهداشت و کارشناس مسئولان ستادی شبکه بهداشت شهرستان ری حضور داشتند.

جلسه با سخنان دکتر علیرضا صدرائی و خیرمقدم به حاضران آغاز شد. دکتر صدرائی با اشاره به همه گیری ویروس کرونا گفت: حضور من در شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری همزمان با شیوع ویروس کرونا در جهان بود. بحرانی غیرمنتظره که جان انسان ها را هدف گرفته بود و این بحران بزرگ تنها با همکاری و همدلی ایثارگرانه کارکنان شبکه بهداشت کنترل شد.

دکتر صدرائی با اشاره به شرایط خاص شهرستان ری افزود: گستردگی شهرستان ری و وجود مناطق خاص و بحران زا مانند آسایشگاه سالمندان، ندامتگاه های مختلف، فرودگاه بین المللی و صنایع متعدد شرایط را پیچیده می کند ولی با همکاری کارکنان فداکار شهرستان ری، توانستیم به سرعت بر مشکلات غلبه کنیم و امروز در شرایط خوبی هستیم.
در ادامه دکتر علیرضا اولیائی منش در سخنانی از زحمات دکتر صدرائی قدردانی کرد و گفت: فعالیت مدیر وکارکنان شهرستان ری در دوران پاندمی کرونا ستودنی است و اگر همدلی همه کارکنان تحت مدیریت مدبرانه دکتر صدرائی نبود، بی شک شاهد فاجعه ای انسانی در این شهرستان بودیم.

معاون بهداشت دانشگاه در ادامه به تغییرات در دانشگاه اشاره کرد و گفت: تغییر مدیریت یکی از اصول مهم برای پیشرفت و توسعه برنامه های جدید است و ما بر همین اساس تصمیم گرفتیم از تجربیات درخشان دکتر صدرائی در بخش های دیگر بهداشت استفاده کرده و دکتر تاجدار را که یکی از پزشکان قدیمی شبکه بهداشت شهرستان ری هستند را به عنوان مدیر انتخاب کنیم.

دکتر اولیائی منش ادامه داد: شبکه های بهداشت برای ما به منزله یک خانه است که باید با همراهی و همدلی با یکدیگر در پیشبرد اهداف آن که در حقیقت تامین سلامت اقشار مختلف جامعه است کوشا باشیم.

درادامه دکتر علی تاجدار از حضور در شبکه بهداشت شهرستان ری ابراز خرسندی کرد و گفت: شبکه بهداشت شهرستان ری در حقیقت خانه من است و خیلی خوشحالم که در کنار همکاران برای بهبود شرایط شهرستان و توسعه شاخص های بهداشتی تلاش می کنیم.

مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری با تاکید بر مدیریت مشارکتی گفت: اعتقاد من بر مدیریت مشارکتی است و باور دارم با همفکری و همدلی می توانیم در رسیدن به اهداف موفق باشیم و به همین دلیل از همه همکاران می خواهم نظریات و تجربیات خود را با من و با یکدیگر در میان بگذارند تا بتوانیم بهترین ها را به مردم هدیه دهیم.
در پایان معاون بهداشت ابلاغ مدیریت دکتر تاجدار و پیام تشکر رئیس دانشگاه از دکتر صدرائی را تقدیم کرد.

همچنین دکتر اولیائی منش هدایایی به پاس زحمات دکتر صدرائی در زمان مدیریت شبکه بهداشت شهرستان ری به وی هدیه کرد.

جلسه با اهدای هدایایی که از طرف کارکنان شبکه بهداشت برای دکتر صدرائی و دکتر تاجدار تهیه شده بود، به پایان رسید.

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.