یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵

مراسم تکریم و معارفه «معاون فرهنگی و دانشجویی» دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

عکس تبریز

در مراسم تکریم و معارفه «معاون فرهنگی و دانشجویی» دانشگاه علوم پزشکی تبریز از زحمات دکتر مهدی نظری با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد و حکم ابلاغ دکتر کاظم قهرمان زاده به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اهدا گردید. 

به گزارش مفدا تبریز، مراسم تکریم و معارفه «معاون فرهنگی و دانشجویی» دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر بهمن نقی پور، رئیس دانشگاه، در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه در روز یکشنبه، سی ام آبان ماه جاری، برگزار شد. 

دانشگاه با دانشجو معنا می یابد

در ابتدای این مراسم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه را از معاونت های مهم و حساس دانشگاه معرفی کرد و گفت: مسائل فرهنگی از جمله مسائل اساسی است که حرکت در مسیر سیاست های اصولی نظام نیازمند نگاه ویژه است. 

دکتر بهمن نقی پور، دانشگاه را موتور محرکه جامعه معرفی کرد و ادامه داد: ارتقای سطح فرهنگی دانشجویان سبب ساز ارتقای فرهنگی جامعه است و ارتقای دانشجویان به ارتقای دانشگاه و در نهایت به ارتقای سطح جامعه می انجامد.

 وی با اشاره به اینکه دانشگاه با دانشجو معنا می یابد و آینده سازان مملکت را دانشجویان شکل می دهند، افزود: وظایف ما است که دانشجویان در بهترین شرایط در همه ابعاد از جمله رفاهی، صنفی، روحی و روانی و... دوران تحصیل را سپری کنند. 

رئیس دانشگاه در ادامه سخنانش به تعهد، صداقت و پاک دستی دکتر مهدی نظری اشاره و از زحمات وی قدردانی کرد و گفت: دکتر قهرمان زاده، فرزند شهید و در امور فرهنگی صاحب تجربه است و امیدوارم با حضور وی، روند رو به رشد معاونت فرهنگی و دانشجویی ادامه یابد. 

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه  نیازمند توجه ویژه مسئولان عالی رتبه دانشگاه است

در ادامه این مراسم، معاون پیشین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، این معاونت را از چالش برانگیزترین معاونت های دانشگاه دانست و اظهار کرد: در این معاونت تعطیلی معنا ندارد و همواره نیازمند توجه ویژه مسئولان عالی رتبه دانشگاه است. 

دکتر مهدی نظری در ادامه سخنانش به دستاوردهای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در توسعه زیرساخت های فیزیکی، افزایش سطح کیفی و کمی خدمات صنفی و رفاهی، موفقیت در جشنواره های فرهنگی و هنری، افزایش تعداد کانون های فرهنگی، انجمن های علمی و نشریات دانشجویی در طول سالیان اخیر اشاره کرد.   

دانشجویان امانت هایی در نزد مسئولان دانشگاه هستند

معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز با تشکر از اعتماد دکتر بهمن نقی پور در سپردن این مسئولیت به وی، اظهار کرد: تمام تلاش خود را صرف ارتقای وضعیت موجود خواهیم کرد و در این راه از همه ظرفیت ها استفاده می کنیم. 

دکتر کاظم قهرمان زاده با استناد به سخنان امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه دانشگاه کارخانه آدم سازی است، ادامه داد: دانشجویان در دانشگاه پرورش می یایند و وضعیت آینده جامعه با بررسی وضعیت امروزین دانشگاه قابل پیش بینی است. 

وی با اشاره به اینکه دانشجویان، سرشار از انرژی هستند و وظیفه معاونت فرهنگی و دانشجویی برنامه ریزی برای جهت دهی به این انرژی است، افزود: دانشجویان امانت هایی در نزد مسئولان دانشگاه هستند و در پیشگاه خداوند در این مورد، وظیفه سنگینی بر عهده داریم. 

 معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در ادامه سخنانش بر استفاده از ظرفیت عظیم دانشجویی، مدیریت مشارکتی و بهره گیری از عقل و خرد جمعی تاکید کرد و گفت: در تمامی برنامه ریزی ها و فعالیت ها، بیانیه گام دوم انقلاب و توجه به سبک زندگی ایرانی-اسلامی را مد نظر قرار خواهیم داد. 

بر اساس این گزارش، در این مراسم، حجت الاسلام دکتر یوسف خیری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، معاونان دانشگاه، شورای مدیران و کارکنان ستادی معاونت فرهنگی و دانشجویی حضور داشتند و با اهدای لوح تقدیر از زحمات چند ساله دکتر مهدی نظری قدردانی شد و حکم ابلاغ دکتر کاظم قهرمان زاده به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اهدا گردید. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.