یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸

برگزاری دوره های آموزش کودکان در دوران طلایی فراگیری

دوره چگونگی آموزش کودکان

موسسه مفتاح در نظر دارد در حوزه های آموزشی و مطالعاتی- پژوهشی، هنری- ورزشی و تفریحی و نیز مهارت های رایانه و زبان آموزی- مشاوره تحصیلی و تربیتی و سایر اموری که دانش آموزان در طول دوران تحصیل نیازمند آن هستند، از موسسات زنجیره ای مرتبط و وابسته خود، استفاده نماید تا اختلالی در روند آموزش و تربیت اتفاق نیفتد.

به گزارش مفدامشهد، موسسه مفتاح در نظر دارد در حوزه های آموزشی و مطالعاتی- پژوهشی، هنری- ورزشی و تفریحی و نیز مهارت های رایانه و زبان آموزی- مشاوره تحصیلی و تربیتی و سایر اموری که دانش آموزان در طول دوران تحصیل نیازمند آن هستند، از موسسات زنجیره ای مرتبط و وابسته خود، استفاده نماید تا اختلالی در روند آموزش و تربیت اتفاق نیفتد.

مرکز مشاوره احیا، مرکز آزمون های موسسه موسسات فنآوری اطلاعات و ارتباطات پدیده بارثاوا و مجتمع فرهنگی انتشاراتی کتاب پردازان آموزشگاه های زبان و فنی حرفه ای و مجتمع ،آهسته گام ، نمونه هایی از گروه معتبر فرهنگی آموزشی مفتاح هستند که در تربیت فرزندان شما اهتمام لازم و کافی به عمل خواهند آورد.

چالشی که همچنان خانواده ها با آن مواجه هستند چگونگی آموزش کودکان در دوران طلایی فراگیری با توجه به شرایط موجود عدم فعالیت حضوری مراکز آموزش پیش دبستانی است. موسسه  آموزشی فرهنگی مفتاح در راستای پاسخ مناسب به رفع این چالش پس از اجرای موفق طرح مادر مربی به ویژه توانمندسازی مادران در جهت آموزش پیش دبستانی است.

آمادگی دارد با افزایش توان پشتیبانی امکان و محتوای آموزشی طرح مذکور را با تخفیفات ویژه به خانواده دانشگاهیان علوم پزشکی ارائه نماید

ضمنا حمید غلامی به عنوان نماینده معرفی می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.