یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶

پایان دومین المپیاد ورزشی کارکنان دانشکده علوم پزشکی نیشابور

نیشابور/ مهندس نعیم آبادی

استقبال کارکنان از دومین المپیاد ورزشی حاصل نگاه مثبت مسئولان ورزش دوست دانشکده در ارتقای فرهنگ ورزش و حمایت از فعالیت های ورزشی است.

معاون فرهنگی و دانشجویی در گفت‌وگو با مفدا، اظهارکرد: ورزش به ویژه ورزش کارکنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که آنچه در یک سازمان بیش از همه اهمیت دارد نیروی انسانی است و ورزش می تواند باعث ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان شود و هرگونه سرمایه گذاری در امر ورزش با تامین سلامت جسمی و روحی کارمندان موجب افزایش بهره وری سازمان است.
مهندس منصور نعیم آبادی با اذعان به اهمیت و نقش ورزش در افزایش شادابی و نشاط کارکنان افزود: ۵۰۰ نفر از کارکنان دانشکده علوم پزشکی نیشابور در دومین المپیاد ورزشی کارکنان در ۵ رشته ورزشی دارت، تنیس‌روی‌میز، تیراندازی، والیبال و فوتسال شرکت داشتند که این استقبال کارکنان حاصل نگاه مثبت مسئولان ورزش دوست دانشکده در ارتقای فرهنگ ورزش و حمایت از فعالیت های ورزشی است.
مهندس نعیم آبادی بیان کرد: این مسابقات در سطح کیفی بالایی برگزار و موجب ایجاد صمیمیت و انس بیشتر میان کارکنان و همچنین شناسایی ظرفیت های ورزشی شد و بر خود لازم می دانم که از تلاش و همت دو ماهه رئیس و کارشناسان اداره تربیت بدنی تشکر کنم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.