یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲

نشست مجازی مدیران شعب دانشگاهی مفدا منطقه شمال شرق کشور برگزار شد

نشست مجازی شمال شرق

جعفریان دبیر منطقه شمال شرق به ارائه گزارشی از وضعیت منطقه شمال شرق و رتبه بندی پایگاه ها پرداخت و ابراز امیدواری کرد که حضور دانشجویان بعد یک مدت مدید فرصت مغتنمی می باشد و به برگزاری اختتامیه جشنواره فرهنگی سیمرغ از ۹ الی ۱۲ آذرماه در مشهد اشاره کرد.

 به گزارش مفدا مشهد، دومین نشست مجازی شعب دانشگاهی مفدا منطقه شمال شرق کشور در چهار ماهه دوم سال ۱۴۰۰ با حضور جعفریان دبیر منطقه شمال شرق و مدیر مفدا مشهد و مدیران شعب مفدا منطقه (اسفراین، بجنورد، بیرجند، تربت جام، تربت حیدریه، سبزوار، گناباد، نیشابور و وارستگان) روز یکشنبه ۳۰ آذرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸ الی ۹/۳۰ برگزار شد.

در این نشست جعفریان دبیر منطقه شمال شرق و مدیر مفدا مشهد ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تشکر از شرکت مدیران مفدا حاضر در این نشست مجازی، با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تغییر وضعیت رنگبندی شهرها ابراز امیدواری کرد که بتوانیم به زودی به صورت حضوری نشست های آتی را برگزار کنیم.

وی خاطر نشان کرد: دستورکار نشست بررسی و تحلیل چالشها و مشکلات پایگاه های خبری و اطلاع رسانی شعب مفداهای منطقه و گزارشی از روند خرید تجهیزات و تأمین نیروی انسانی می باشد.

جعفریان در ادامه جلسه به تغییراتی که در مدیریت پایگاه خبری مفدا وزارت صورت گرفته اشاره کرده و از تلاشهای آقای معماری در دوران تصدی مسئولیت قدردانی کرد.

در ادامه نشست به ارائه گزارشی از وضعیت منطقه شمال شرق و رتبه بندی پایگاه ها پرداخت و ابراز امیدواری کرد که حضور دانشجویان بعد یک مدت مدید فرصت مغتنمی می باشد و به برگزاری اختتامیه جشنواره فرهنگی سیمرغ از ۹ الی ۱۲ آذرماه در مشهد اشاره کرد.

سپس مدیران مفدا منطقه شمال شرق به بیان مشکلات، نقطه نظرات و ارائه گزارشات از شعب مفدا خود پرداخته و توضیحاتی را در خصوص روند تأمین تجهیزات و تکمیل نیروی انسانی واحدهای خود ارائه دادند.

خبرنگار: حمید دهقانیان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.