یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲

اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان خوابگاه های گلستان و بوستان دانشگاه علوم پزشکی اهواز

اطلاعیه نحوه ثبت نام  بیمه تامین اجتماعی دستیاری

مدیریت دانشجویی: دانشجویان وسایل شخصی شان که در اتاق ها و کمد های خوابگاه قبلی شان جا مانده است را هر چه سریعتر به محل سکونت فعلی شان منتقل کنند.

باسلام و احترام خدمت دانشجویان گرامی مجتمع خوابگاهی گلستان و بوستان

      پیرو اطلاعیه های قبلی که چندین نوبت در گروه های مختلف و مرتبط دانشجویان منتشر شده و با توجه به نیاز ضروری و رفاه حال ساکنین فعلی اتاق ها در خوابگاه های موصوف.

       بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترمی که بعلت جابجایی، اتاق قبلی خود را ترک نموده‌اند ولی همچنان وسایل شخصی آنها در کمدها و اتاقی است که در آن سکونت ندارند، مجددا با قید فوریت درخواست می گردد جهت رفع مشکلات ساکنین فعلی و استفاده مفید و بهینه از اتاق و کمد ها و نیز جلوگیری از آسیب رسیدن احتمالی به وسایل تان در اسرع وقت لغایت پایان روز سه شنبه 2 آذرماه 1400 نسبت به جمع آوری و انتقال وسایل شخصی خود اقدام نمائید.

       در غیر اینصورت به استناد مفاد آئین نامه و مقررات خوابگاه ها وزارت مطبوع، اداره امور خوابگاهها با حضور نماینده حراست دانشگاه نسبت به جمع آوری و انتقال (به انبار خوابگاه) و سایل شخصی دانشجویان در اتاق ها( که قبلا در آن ساکن بودنده اند) اقدامات لازم را بعمل خواهد آورد، و هیچ گونه اعتراضی از طرف دانشجویان عزیز قابل قبول نخواهد بود/با تشکر و امتنان

مدیریت امور دانشجویی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.