یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰

در طرح واکسیناسیون خانه به خانه انجام شد؛

واکسیناسیون ۳۰۰ نفر در یک روز توسط کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

اعضای کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی دزفول، با تداوم حضور در طرح واکسیناسیون خانه به خانه گامی در جهت حمایت از سلامتی مردم شریف این شهرستان توانستند ۳۰۰ نفر از مردم روستاها را واکسینه کنند.

به گزارش مفدا دزفول،اعضای کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی دزفول، با تداوم حضور در طرح واکسیناسیون خانه به خانه گامی در جهت حمایت از سلامتی مردم شریف این شهرستان برداشتند.
"رضا رشیدمهر" عضو مجمع تخصصی کانون های هلال احمر وزارت بهداشت و دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: در سومین شیفت واکسیناسیون خانه به خانه که در محل روستای سنجر و قلعه توک انجام شد ، این طرح با استقبال کم نظیر مردم این روستاها رو به رو شد و اعضای کانون توانستند ۳۰۰ نفر از مردم این روستاها را واکسینه کنند.
وی افزود: در این طرح علاوه بر واکسیناسیون ،مشاوره های لازم در خصوص بیماری کرونا و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی به مردم داده شد.
وی در پایان  با تشکر از همکاری بهداشت و دهیاری های سنجر و قلعه توک افزود: لازم میدانم مراتب قدردانی و تشکر خود را از تمام دانشجویانی عزیزی که بدون هیچ چشم داشتی و در جهت پیشبرد اهداف چهار گانه هلال احمر در این طرح شرکت کردند اعلام نمایم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.