یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷

دومین وبینار کشوری چالش های اخلاقی در آموزش مجازی

دومین وبینار کشوری چالش های اخلاقی در آموزش مجازی

این وبینار به همت کارگروه اعتلای ارزشهای اخلاقی و معنوی کلان منطقه ۲ آمایشی به میزبانی دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار می‌شود.

به گزارش مفدامشهد، حرکت به سوی رویکردهای نوین در آموزش عالی ایجاب کرده است بسیاری از دانشگاه های جهان از فناوری آموزش مجازی در ارائه دوره ها استفاده کنند. این  پدیده آموزش مجازی و بررسی چالش های آن در دانشگاه های ایران از اهمیت فراوان برخوردار است. آموزش الکترونیکی و آموزش مجازی یکی از بخش‌های آموزشی است که امروزه بیش‌ترین رشد را در صنعت آموزش به خود اختصاص داده است. این در حالی است که با استفاده‌ی روزافزون از تکنولوژی‌های ارتباطی جدید، اهمیت توجه و بحث در رابطه با مسائل اخلاقی نیز افزایش می‌یابد. اگر چه که یادگیری الکترونیکی منجر به راحتی و آزادی فراگیران در دسترسی و مدیریت اطلاعات می‌شود، این امر منجر به مسائل اخلاقی جدیدی در رابطه با اقدامات یادگیری اخلاقی، تمامیت فردی و مسؤولیت و جوابگویی می‌شود. از این رو وبینار به این امر مهم می‌پردازد.

این وبینار به منظور چالش‌های اخلاقی در آموزش مجازی و ارائه راهکارهایی در این زمینه به ویژه برای اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور با تدریس دکتر ابوالقاسم امینی برگزار می‌شود. زمان برگزاری پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ الی ۱۲  است و لازم به ذکر است که برای شرکت کنندگان در وبینار گواهی صادر خواهد شد

لینک شرکت در وبینار:

Www.skyroom.online/ch/maragheh/ethical-challenges-in-virtual-learning

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.