شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴

طرح ضیافت اندیشه با حضور 120دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در اردوگاه شهید باهنر آغاز شد 

ضیافت 2

حدود 500نفر از دانشجویان در این طرح ثبت نام کرده اند، اظهار کرد: 40 نفر از دانشجویان پسر و 80 نفر ار دانشجویان دختر برای آموزش در این طرح پذیرفته شدند. 

طرح ضیافت اندیشه توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و با همکاری معاونت فرهنگی ، دانشجویی با حضور 120دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در اردوگاه شهید باهنر آغاز شد 
معاون دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه حدود 500نفر از دانشجویان در این طرح ثبت نام کرده اند، اظهار کرد: بر اساس شرایط پذیرش و اولویت های موجود 40 نفر از دانشجویان پسر و 80 نفر ار دانشجویان دختر برای آموزش در این طرح پذیرفته شدند. 
حجت الاسلام والمسلمین علی حیدر سوری در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا کرمانشاه گفت: موضوع هایی که در این طرح ارائه می‌شود شامل سیاست های داخلی و خارجی، حکومت دینی، روابط متقابل، سبک زندگی ، رسانه و .... می باشد.
سوری ضمن اشاره به تاریخ شروع این طرح که سال 88 بود، افزود: شرکت در این طرح بهترین فرصت برای دانشجویان، خصوصا دانشجویان علوم پزشکی است که با مهارت های زندگی، سیاست های داخلی و خارجی ، بحث رسانه و ... آشنا شوند.
وی افزود: از بهترین اساتید کشوری برای آموزش دانشجویان استفاده شده است.
سوری در پایان ضمن اشاره به فوق برنامه هایی که  در نظر گرفته شده است، گفت: سعی کرده ایم فضای مناسب و پرنشاطی را برای دانشجویان فراهم آوریم.

نوید ویسی ،خبرنگار افتخاری مفدا
انتشار دهنده : پرستو نهایی 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.