شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مناطق محروم توسط دانشگاهیان علوم پزشکی سمنان

semnan

به همت دانشگاه علوم پزشکی سمنان اولین کلینیک سیار داندانپزشکی کشور هم‌زمان که با هدف ارتقای سلامت دهان و دندان به مناطق روستایی کم برخوردار در این دانشگاه رونمایی شده بود، به مردم روستای اروانه سمنان خدمات رایگان داندانپزشکی ارائه داد.

به گزارش مفدا سمنان، کلینیک سیار دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای ارائه خدمات رایگان به مناطق روستایی کم برخوردار، برای اولین بار در کشور وارد روستای اروانه سمنان شد.

این کلینیک سیار داندانپزشکی کشور  هم‌زمان با حضور وزیر بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با هزینه اعتباری بالغ بر  ۳۵۰ میلیون تومان و با هدف ارتقای سلامت دهان و دندان به مناطق روستایی کم برخوردار در این دانشگاه رونمایی شد و صبح دیروز ششم مرداد ماه با حضور در روستای اروانه این استان، به مردم محروم این روستا خدمات رایگان دندانپزشکی ارائه داد.

گفتنی است، در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و ارتقای سلامت دهان و دندان، خدمات این کلینیک سیار دندانپزشکی شامل: آموزش بهداشت، معاینه دهان و دندان، فلورایدتراپی، فیشور سیلنت، جرم‌گیری و بروساژ، ترمیم دندان‌های شیری و دائمی، کشیدن دندان‌های شیری و دائمی، پالپوتومی، درمان پالپ زنده و رادیوگرافی تک دندان توسط متخصصان دنداپزشکی در مناطق کم برخوردار به صورت رایگان می‌باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.