شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸

معرفی راه‌یافتگان مرحله نهایی رشته‌های تئاتر خیابانی و نمایشنامه‌خوانی جشنواره بین‌المللی سیمرغ/راه یابی دو اثر از دانشگاه های شهرستان کاشان

معرفی راه‌یافتگان مرحله نهایی رشته‌های تئاتر خیابانی و نمایشنامه‌خوانی جشنواره بین‌المللی سیمرغ+ فهرست اسامی

راه‌یافتگان مرحله نهایی رشته‌های تئاتر خیابانی و نمایشنامه خوانی جشنواره بین‌المللی سیمرغ معرفی شدند.

به گزارش مفدا، هیات انتخاب جشنواره، راه یافتگان نهایی این دو رشته را از میان ۱۵ اثر در بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت و ۴۴ اثر در بخش ملی با موضوع فرهنگ سلامت در رشته تئاتر خیابانی و در رشته نمایشنامه‌خوانی ۵۵ اثر با موضوع آزاد انتخاب کردند.

در رشته‌های تئاتر خیابانی و نمایشنامه‌خوانی آقایان کوروش زارعی، مهرداد کوروش‌نیا و امیرحسین شفیعی به داوری آثار ارسالی به یازدهمین دوره جشنواره پرداختند.

در رشته تئاتر خیابانی ۱۵ اثر در بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت و ۴۴ اثر در بخش ملی با موضوع فرهنگ سلامت و در رشته نمایشنامه‌خوانی ۵۵ اثر با موضوع آزاد به رقابت پرداختند.

اثر ناگهان از امیر رضایی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در رشته نمایشنامه خوانی بخش آزاد؛ ویژه دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی وزارت بهداشت و اثر این کجا و آن کجا ازپژمان شاهوردی دانشجوی دانشگاه کاشان در رشته تئاتر خیابانی بخش ملی با موضوع فرهنگ سلامت جزء لیست راه یافتگان جشنواره می باشند.

برای دریافت فایل راه‌یافتگان مرحله نهایی رشته‌های تئاتر خیابانی و نمایشنامه خوانی جشنواره بین‌المللی سیمرغ اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.