پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۷

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان؛

نشست مجازی شعب دانشگاهی مفدا منطقه شمال کشور برگزار شد

نشست شعب مفدا منطقه شمال

نشست مدیران شعب دانشگاهی مفدا منطقه شمال کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور دکتر عظیمی معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش مفدا گلستان، نشست مدیران شعب دانشگاهی مفدا منطقه شمال کشور  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور دکتر صادقعلی عظیمی  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، فندرسکی نژاد دبیر شورای مشورتی و دبیر منطقه شمال و مدیر مفدا گلستان و مدیران شعب مفدا منطقه شمال کشور (گلستان، مازندران، شاهرود، سمنان، گیلان، بابل)، روزچهار شنبه ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ تا ۱۱ به صورت مجازی برگزار شد.

در این نشست دکتر صادقعلی عظیمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن تشکر ویژه از فعالیت های حوزه مفدا، فعالیت های رسانه و شعب های مفدا را از قسمت های مهم حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانست و فعالیت در حوزه شعب مفدا در مناطق مختلف را کاری ارزشمند عنوان کرد افزود : در پی شیوع ویروس کرونا و ارتباط مجازی دانشگاه با دانشگاهیان خصوصا دانشجویان، فعالیت های مفدا توانسته است در جهت تنویر افکار عمومی موفق و پویا باشد وی در ادامه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری پیرامون مقوله گام دوم انقلاب ابراز امیدواری کرد که با استفاده از تفکر خلاق و جوان و با قابلیت و کیفیت بالا همگان در راستای اهداف مربوطه حرفی برای گفتن داشته باشند.

در ادامه این نشست، فندرسکی نژاد مدیر مفدا گلستان و دبیر شورای هماهنگی شعب دانشگاهی مفدا مناطق کشور هدف از برگزاری این نشست بررسی و تحلیل چالشها و مشکلات پایگاه های خبری و اطلاع رسانی شعب مفداهای مذکور و در نهایت شناسایی و مرتفع کردن مشکلات مربوطه دانست و ابراز امیدواری کرد که بتوان در جهت ارتقاء نقاط قوت فعالیتهای شعب مفدا گامی برداشته شود.  

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که بتوانیم هر ۲ ماه یک بار نشست حضوری در راستای آشنایی با شیوه فعالیت هر شعبه دانشگاهی و مرتفع نمودن مشکلات و چالش های موجود هر یک از شعب دانشگاهی مفدا برگزار کنیم. وی برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه مدیران و دبیران شعب را هم به عنوان یکی از فعالیت‌های آتی شعب مفدا مطرح کرد.  

گفتنی است در نشست شعب دانشگاهی مفدا منطقه شمال کشور دانشگاه‌ها ی گلستان، مازندران، بابل، شاهرود و سمنان حضور پیدا کردند. در پایان این نشست مدیران مفدا مشکلات و نقطه نظرات خود را پیرامون مسایل مربوط به فعالیت‌های خود در حوزه مفدا بیان کردند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.