جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱

دکتر شیراوژن در نشست صمیمانه با فعالان نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

دانشجو پیشرو و موذن جامعه است

نشست صمیمانه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با فعالین نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان و بازدید از خوابگاه خواهران شهید آوینی

دکتر شیراوژن در نشست صمیمانه با فعالان نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: ما طرفدار حساسیت دانشجویان نسبت به مسایل اجتماعی هستیم. چرا که دانشجویان پیشرو و مانند موذن جامعه هستند.

به گزارش مفدا زنجان، نشست صمیمانه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با فعالان نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان پنجشنبه ۲۷ آبان در باشگاه علمی فرهنگی برگزار شد.

در این جلسه نمایندگان نهادهای دانشجویی ضمن تشریح مختصری از فعالیت‌های خود به بیان مشکلات و مسائل دانشجویی پرداختند.

از جمله مسائل مطرح شده از سوی دانشجویان شامل ارائه گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی صنفی و سیاسی، تدوین اساس‌نامه مناسبی برای خانه نشریات، کمبود سالن‌های ورزشی در خوابگاه‌ها، کمبود تجهیزات در رسانه دانشجویی مفدا، کمبود اتاقهای مشاوره در خوابگاه‌های دانشجویی، حمایت از نخبگان، حمایت از فعالیت‌های محرومیت زدایی، استقلال تشکل‌ها و...بود.

 دکتر شیر اوژن در پاسخ به مطالبات دانشجویان اذعان داشت:بخشی از مشکلات ما بخاطر دنبال نکردن روش مناسب است باید علم مذاکره و متقاعدسازی داشته باشیم، مطالبه حق را باید با دید مثبت و درست گفت، تا به نتیجه برسد.

وی در خصوص مشکلات خوابگاه‌های دانشجویی گفت: پیشنهاد ما برای خوابگاه متاهلی این است که از یک میلیون مسکن ملی سالانه خرید شود و اقساط را دانشگاه به تدریج پرداخت کند.
معاون فرهنگی دانشجویی در انتهای این نشست عنوان کرد: ما طرفدار حساسیت دانشجو به مسائل جامعه هستیم اما باید بر اساس آیین‌نامه تشکل‌های اسلامی حرکت کنیم. تذکرات دانشجویان مانند اذان موذن است برای ما.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.