چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸

« اولین کنگره ملی رصد اجتماعی پاندمی کووید ۱۹»، بصورت حضوری و مجازی برگزار می شود

دانشگاه علوم توانبخشی

کمیته اجرایی « اولین کنگره ملی رصد اجتماعی پاندمی کووید ۱۹»، ضمن تشکیل جلسه با حضور اعضای این کمیته، اعلام کرد: این کنگره ملی، به همت دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و رصدخانه اجتماعی کووید ۱۹ بصورت حضوری و مجازی برگزار می شود.

به گزارش مفدا علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛ این نشست، با حضور دکتر رضا نجفی پور دبیر کمیته اجرایی و دکتر مهرداد فرخی دبیر کمیته علمی کنگره، مدیران اداره فناوری اطلاعات و روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و چند تن از اعضای دبیرخانه رصدخانه اجتماعی کووید ۱۹ برگزار شد.

   براساس تبادل اطلاعات اعضای کمیته اجرایی، کنگره ملی رصد اجتماعی پاندمی کووید ۱۹ طی دو روز در دی ماه امسال، شش پنل تخصصی توسط نخبگان و متخصصان حوزه سلامت اجتماعی در سراسر کشور و صاحبنظران و مجریان این حوزه در دستگاه ها و نهادهای اجرایی برگزار می کند، ضمن آنکه امتیاز بازآموزی نیز برای شرکت کنندگان در نظر می گیرد.

   این کمیته همچنین برنامه های اجرایی را طبق تصمیمات کمیته علمی مدنظر قرار می دهد و دکتر ساعتچی از اعضای دبیرخانه رصدخانه اجتماعی کووید ۱۹ را به عنوان رابط بین دو کمیته علمی و اجرایی جهت هماهنگی های لازم معرفی کرد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.