دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶

فراخوان ایده‌ها و طرح‌های صوتی و تصویری تلاوت قرآن و نغمه‌های دینی

شانزدهمین نشست تخصصی استادان و قاریان و ...

حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن اعلام کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته شانزدهمین نشست تخصصی استادان و قاریان و حافظان ممتاز قرآن کریم با اعلام فراخوان عمومی به موضوع "تلاوت قران و نغمه‌های دینی رسانه ملی و فضای مجازی" خواهد پرداخت.

به گزارش مفداایران؛ تلاوت آهنگین قرآن و نغمه‌های دینی که با ظهور اسلام متولد شد همواره تاثیر شگرفی در روح و جان مخاطبان داشته و رسانه‌ای نافذ برای تبلیغ معارف ناب دینی بوده است در روزگار ما چنانچه ابزار فراگیر و بدون مرز شبکه‌های صدا و سیما و فضای مجازی به شایستگی در خدمت این هنرهای مقدس قرار گیرد شاهد عطرافشانی گسترده قرآن کریم و ارتقاء حذف معنوی انسان‌ها خواهیم بود.

حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته شانزدهمین نشست تخصصی استادان و قاریان و حافظان ممتاز قرآن کریم با اعلام فراخوان عمومی به موضوع تلاوت قران و نغمه‌های دینی رسانه ملی و فضای مجازی خواهد پرداخت.

به موجب این فراخوان، شورای عالی قرآن شبکه قرآن و معارف سیما و رادیو قرآن از استادان، قاریان، حافظان، اصحاب هنرهای آوایی دینی، تولیدکنندگان برنامه‌های قرآنی و عموم افراد خوش‌فکر و اهل ذوق دعوت می‌کند پیشنهادات، ایده‌ها و طرح های خلاقانه و مبتکرانه خود در زمینه تولید و پخش آثار صوتی و تصویری تلاوت قرآن و سایر نغمه های دینی شامل دعا، اذان، تواشیح، ابتهال مناجات فارسی که ضمن حفظ شان و جایگاه این نغمات الهی بتواند منجر به جلب نظر و اقبال بیش از پیش مخاطبان صدا و سیما و فضا فضای مجازی شود را ارائه نمایند.

علاقه مندان می‌بایست "ایده" یا "طرح" مورد نظر خود را در فرم های مربوطه تکمیل و در اکثر تا پایان آبان ۱۴۰۰ از طریق یکی از پیام رسان ها به شماره ۰۹۱۲۱۰۸۳۶۲۶ ارسال نمایند.

شماره تماس۵ -۰۲۱۸۸۴۹۳۸۱۳ در ساعات اداری جهت پاسخگویی به سوالات شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.

لازم به توضیح است پس از ارزیابی طرح‌ها و ایده‌های واصله توسط داوران متخصص قرآنی و رسانه‌ای از برگزیدگان در اختتامیه شانزدهمین نشست تخصصی استادان، قاریان و حافظان ممتاز قرآن کریم تجلیل به عمل می‌آید و این ایده ها جهت بهره برداری وی و برنامه سازی در اختیار رسانه ملی قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.