شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸

در احکام جداگانه وزیر بهداشت؛

سرپرستان دانشگاه‌های علوم پزشکی قزوین و همدان منصوب شدند

وزیر بهداشت

دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر عبدالله دیدبان را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین و دکتر محمد مهدی مجذوبی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی همدان منصوب کرد.

به گزارش مفدا، در این حکم خطاب به سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین آمده است: «خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید.

در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین» منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه کنید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

دکتر عبدالله دیدبان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین است و پیش از این دکتر پیمان نامدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین را برعهده داشت.

همچنین طی حکم جداگانه ای از سوی وزیر بهداشت ،خطاب به سرپرست دانشگاه علوم پزشکی همدان آمده است

خدمتگذاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده به عمل آید.

در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی همدان منصوب می شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه کنید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.