سه‌شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰

با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران؛

نشست هم‌اندیشی هیئت تحریریه مفدا مازندران برگزار شد

مازندران/مفدا

دکتر محمدرضا حق شناس: حضور دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی باعث کسب تجارب مفیدی برای آن‌ها می‌شود؛ ما مایل هستیم که دانشجویان در برنامه‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی شرکت فعال و موثر داشته باشند.

به گزارش مفدا مازندران، نشست هم‌اندیشی هیئت تحریریه مفدا مازندران دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور دکتر محمدرضا حق شناس معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، دکتر ملیحه طالبی مدیر مفدا مازندران و اعضای دانشجویی مفدا در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه واقع در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) برگزار شد.

در این نشست دکتر ملیحه طالبی مدیر مفدا مازندران از حضور و حمایت معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این نشست تشکر کرد و گفت: با توجه به حضوری شدن برخی از کلاس‌ها، و حضور تعدادی از دانشجویان تصمیم گرفتیم که تا در یک نشست هم‌اندیشی در تعامل با دانشجویان از نظرات و پیشنهادات آنان بهره ببریم. البته برای دانشجویان ساکن در شهرهای خود بستر ارتباط مجازی را فراهم کردیم تا به صورت آنلاین در این جلسه حضور پیدا نمایند.

دکتر محمدرضا حق شناس ضمن تقدیر از مدیر مفدا مازندران و تیم دانشجویی مفدا گفت: در این یکسال با حضور دکتر طالبی و همکاری دانشجویان تلاشگرمان، مفدای دانشگاه جایگاه مناسبی را در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور پیدا کرده است؛ من با تمام توان از شما حمایت می‌کنم و امیدوارم حضور موثرتر دانشجویان و ارتقاء مفدا مازندران را شاهد باشیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه افزود: همانطور استحضار دارید به دلیل شیوع کرونا ویروس دانشگاه تعطیل شد و کلاس‌ها به صورت آنلاین برگزار شد؛ همچنین دروس عملی به صورت فشرده برگزار می‌شود و در این ایام حضور دانشجویان در دانشگاه کمرنگ شده و برنامه‌های فرهنگی کمتری را به صورت حضوری شاهد بودیم. با توجه به انجام واکسیناسیون عمومی و با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی امیدواریم وضعیت بهتر شود و با عادی شدن شرایط، حضور دانشجویان را در دانشگاه داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: حضور دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی باعث کسب تجارب مفیدی برای آن‌ها می‌شود؛ ما مایل هستیم که دانشجویان در برنامه‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی شرکت کنند. افرادی که در جامعه حضور پیدا می‌کنند، مدیریت و برنامه ریزی را یاد می‌گیرند و این‌گونه جامعه توانمندی خواهیم داشت.

در ادامه نشست، دانشجویان حاضر در جلسه خود را معرفی کردند.

در بخش پایانی جلسه هیئت تحریریه مفدا مازندران، به بررسی برنامه ماهانه مناسبت‌ها پرداخته و با تبادل نظر حاضرین، تقسیم وظایف صورت گرفت.

خبرنگار: فاطمه علی‌نتاج

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.