سه‌شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸

اطلاعیه شماره چهار آزمون پذیرش دانش آموز بهورزی در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند آبان ماه ۱۴۰۰

اطلاعیه

** اطلاعیه شماره ۴ **

پیرو آگهی پذیرش دانش آموز بهورزی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مورخ ۱۴۰۰/۴/۱۰ و اطلاعیه های بعدی آن ، به اطلاع متقاضیان محترم می رساند آزمون کتبی داوطلبین مذکور در روز جمعه مورخ ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد گردید. لذا ادامه مراحل بشرح ذیل اطلاع رسانی می گردد :

۱- مراجعه کلیه داوطلبین به سایت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به آدرس : reg.bums.ac.ir و مشاهده وضعیت داوطلب (واجد شرایط شرکت درآزمون می باشد یا واجد شرایط شرکت در آزمون نمی باشد) از روز سه شنبه مورخ ۴ آبان ماه ۱۴۰۰

۲- داوطلبینی که واجد شرایط شرکت در آزمون نمی باشند در صورت اعتراض به وضعیت خود می توانند اعتراض خود را در سامانه مدیریت بازرسی دانشگاه به آدرس : https://takrim.bums.ac.ir/#complaints قسمت ثبت شکایات ، از روز چهارشنبه مورخ ۵ آبان ماه ۱۴۰۰ لغایت روز یکشنبه مورخ ۹ آبان ماه ۱۴۰۰ ثبت نمایند بدیهی است به اعتراضات این دسته از افراد پس از این تاریخ به هیچ عنوان رسیدگی نخواهد گردید .با توجه به شیوع ویروس کرونا ، از مراجعه حضوری جدا خودداری نمائید.

۳- داوطلبین واجد شرایط شرکت در آزمون مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به آدرس : reg.bums.ac.ir جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای چهار شنبه و پنج شنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۰

۴- شرکت در آزمون کتبی در مورخ ۲۱/آبان ۱۴۰۰ ، بدیهی است مکان برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه اطلاع رسانی خواهد شد

ادامه مراحل آزمون پذیرش بهورز در یک نگاه

رویداد

تاریخ انجام

اعلام وضعیت داوطلبین

سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۰۴

دریافت اعتراضات احتمالی

چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ لغایت روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۰۹

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

چهار شنبه و پنج شنبه ۱۹ و ۱۴۰۰/۰۸/۲۰

آزمون کتبی

جمعه ۱۴۰۰/۰۸/۲۱

تذکرات مهم :

قابل ذکر است وضعیت آندسته از داوطلبینی که واجد شرایط تعیین شده است به صورت مشروط در سایر مراحل حضور خواهند داشت و صدور کارت ورود به جلسه ، شرکت در آزمون کتبی ، شرکت در مصاحبه تخصصی و اعلام نتایج نهایی پس از بررسی کامل مستندات تحویلی داوطلبین و وصول استعلامات مربوطه خواهد بود بدیهی است اعلام نتایج نهایی آزمون با توجه به مفاد آگهی منتشر شده و رعایت اولویت های مقرر آگهی مربوطه و بررسی کامل پرونده داوطلبین می باشد . بدیهی است در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد . و در صورت شرکت در کلاس های آموزشی ضمن اخراج ، داوطلب برابر تعهد اخذ شده موظف به پرداخت هزینه های مربوطه می باشد .و حتی در صورت صدور حکم استخدام ، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد. و فرد خاطی مطابق قوانین به دلیل ایجاد خسارت و از دست رفتن فرصت برای سایرین مورد پیگیری قانونی قرار می گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.