شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹

ثبت نام بیمه تامین اجتماعی دانشجویان مقاطع تخصص ، فوق تخصص و دکتری تخصصی

اطلاعیه اداره رفاه

کلیه دانشجویان محترم مقاطع دستیاری تخصصی و فوق تخصصی و ph.d  روزانه و غیر روزانه متقاضی بیمــــــه تامین اجتماعی از تاریخ ۱۴۰۰/۸/۱ لغایت ۱۴۰۰/۸/۱۰ می توانند با مراجعه به پرتال رفاهی نسبت به ثبت نام اقدام و تا تاریخ ۱۴۰۰/۸/۱۵ مدارک خود را به امور دانشجوئی دانشکده یا اداره رفاه تحویل دهند.

به گزارش مفدا مشهد، اداره رفاه و تعاون مدیریت دانشجویی دانشگاه طی اطلاعیه ای اعلام کرد:

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم مقاطع دستیاری تخصصی و فوق تخصصی و ph.d  روزانه و غیر روزانه متقاضی بیمــــــه تامین اجتماعی میرساند از تاریخ ۱۴۰۰/۸/۱ لغایت ۱۴۰۰/۸/۱۰ می توانید با مراجعه به پرتال رفاهی نسبت به ثبت نام اقدام و تا تاریخ ۱۴۰۰/۸/۱۵ مدارک خود را به امور دانشجوئی دانشکده یا اداره رفاه تحویل دهید.

دانشجویان جهت دریافت تسهیلات ملزم به ارائه تعهد محضری مورد تایید صندوق میباشد.

دانلود نمونه فرم تعهد محضری

https://v-student.mums.ac.ir/images/v-student/documents/refah/۱۳۹۹.pdf

مراحل و مدارک ثبت نام:

الف) مراجعه به پرتال رفاهی به آدرس https://portal.srd.ir/login.aspx?univ=۱۵۵

ب) انتخاب گزینه درخواست وام ، نوع وام را بیمه تامین اجتماعی انتخاب و در پایان برای نهایی کردن ثبت نام بر روی دکمه ثبت درخواست ،کلیک نمایید.

د) پرینت فرم درخواست وام از قسمت درخواست های جدید ، تکمیل آن و ارائه فرم به همراه سند تعهد محضری(ارائه آخرین حکم کارگزینی ضامن و یا پروانه کسب) به اداره رفاه دانشجویان.

بعد از بررسی و تائید اسناد توسط صندوق رفاه دانشجویان، پیامک اطلاع رسانی از سوی صندوق رفاه برای دانشجویان متقاضی ارسال تا نسبت به ثبت نام در سامانه غیر حضوری بیمه تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir و انعقاد قرارداد به صورت انفرادی اقدام نمایند.

گفتنی است تسهیلات بیمه تامین اجتماعی فاقد کارمزد می باشد و بازپرداخت تسهیلات بیمه تامین اجتماعی به صورت اقساط و طی ۴۸ قسط بعد از فراغت از تحصیل می باشد.

دانشجو موظف است در صورت قطع رابطه آموزشی و یا نیاز به انصراف از دریافت تسهیلات بیمه تامین اجتماعی موضوع را به اداره رفاه دانشجویان اطلاع دهد.

دانشجو نیاز به ارائه درخواست در هر ترم نمی باشد و تا ۴ سال در سنوات مجاز مشمول این بیمه خواهد شد.

این بیمه صرفاً جهت سوابق بیمه محسوب گردیده و شامل خدمات درمانی نمیگردد.

 دانشجویان بر اساس قانون بیمه صاحبان حرفه ها ، مشاغل آزاد و آئین نامه اجرائی مربوطه بیمه خواهند شد و کل ضوابط از جمله عدم شمول نظام بیمه ای در تاریخ عقد قرارداد ، شرائط سنی ، معاینات اولیه باید رعایت گردد.

 دانشجویانی که به هر نحو تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی یا سایر نظام های بیمه قرار داشته باشند از شمول این وام خارج خواهند شد

لازم بذکر است دانشجویان می توانند جهت دریافت هر نوع اطلاعات بیشتر با کارشناسان اداره رفاه دانشجویی دانشگاه تماس بگیرند .

خبرنگار: حمید دهقانیان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.