پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲

مهلت ارسال آثار به «جشنواره کانون‌های دانشجویی برتر هلال احمر» تمدید شد

کانونهای برتر هلال احمر

آرش اکبری دبیر اجرایی "جشنواره کانون‌های دانشجویی برتر هلال احمر" از تمدید این جشنواره خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار "جشنواره کانون‌های دانشجویی برتر هلال احمر" تا ۳۰ مهرماه تمدید شد.

به گزارش مفدا، دبیر اجرایی  "جشنواره کانون‌های دانشجویی برتر هلال احمر" درباره اهداف چندگانه و اثربخش این جشنواره عنوان کرد: « تراکم برنامه‌های اجرا شده»، « کیفیت اجرا و پیاده سازی» ، « جذب حمایت مالی و تسهیلات»، « تاثیر گذاری در گروه هدف»، « پیگیری اهداف برنامه بعد از اجرا»، «میزان استقبال و مشارکت در برنامه ها» و « تبلیغات و پوشش خبری مناسب» هفت معیار مورد توجه در انتخای کانون‌های دانشجویی برتر است.

او افزود: تاکنون و در مجموع ۲۰ کانون از مجمع کانون‌های هلال احمر وزارت بهداشت در این جشنواره شرکت کرده و آثار خود را برای دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.از آنجایی که امکان تمدید مجدد این جشنواره وجود ندارد از تمامی دبیران کانون‌ها تقضا داریم تا مستندات خود را ارسال کنند. چرا که رتبه‌بندی کانون‌ها بر لاساس این مستندات انجام خواهد شد و عدم ارسال مستندات باعث می‌شود که تلاش‌های دبیران دیده نشود.

اکبری همچنین اشاره کرد: این جشنواره به همت اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت و با همکاری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با هدف ارزش گذاری زحمات دبیران برجسته کانون های دانشجویی هلال احمر وزارت بهداشت و تلاش برای معرفی دبیران و کانون های کوشا و فعال در سطح ملی برگزار می گردد. امید است با معرفی این نخبگان فعالیت های فرهنگی و داوطلبانه امکان حمایت از این عزیزان برای اجرای طرح‌های ملی و بین‌المللی  فراهم شود.

دبیر اجرایی  "جشنواره کانون‌های دانشجویی برتر هلال احمر" از تمدید این جشنواره خبر داد و گفت: پیش از الین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ۲۳ مهرماه اعلام شده بود اما درحال حاضر مهلت ارسال آثار "جشنواره کانون‌های دانشجویی برتر هلال احمر" تا ۳۰ مهرماه تمدید شد.

مجمع هلال احمر در آذرماه سال گذشته موفق به اخذ مجوز رسمی شد. دریافت این مجوز با همت و تلاش دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و مرحوم حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی معاون وقت فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری صورت گرفت. این مجمع در زمینه «پویش سهم من» برای حمایت از دانشجویان نیازمند و فعالیت در راستای مقابله با ویروس کرونا نقش فعال و پررنگی ایفا کرده است.

اعلام آمادگی کانون‌های هلال احمر علوم پزشکی با توجه به شیوع ویروس کرونا طی نامه‌ای خطاب به دکتر سعید نمکی،  کارگاه توانمندسازی دبیران و نایب دبیران به صورت وبینار، برگزاری مسابقه اینستاگرامی به مناسبت هفته جهانی هلال احمر ویژه دانشجویان سراسر کشور، ایجاد ربات تلگرامی پویش دانشجویی اهدای خون با عنوان «قرار مهربانی»، تقدیر و تشکر از ۱۹ معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی، زمینه‌سازی برای تفاهم‌نامه مشترک بین سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بخشی از فعالیت‌های این کانون در ماه‌های گذشته و همزمان با شیوع کرونا در کشور بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.