سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲

نشست هم اندیشی مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

جلسه کارکنان تغذیه

نشست هم اندیشی مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور مدیر امور دانشجویی، رئیس اداره رفاهی، سرپرست اداره امور خوابگاه های دانشگاه و کارشناسان امور دانشجویی روز یکشنبه مورخ ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۱ تا ۱۲ در محل دفتر مدیر دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا گلستان، نشست هم اندیشی مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور حامد زاهد مدیر امور دانشجویی، طباطبایی معاون امور دانشجویی، قدس مفیدی رئیس اداره رفاهی، صابر نوچمنی سرپرست اداره امور خوابگاه های دانشگاه و کارشناسان امور دانشجویی با هدف توجیه شرح وظایف و بررسی وضعیت موجود،   روز دوشنبه ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۱ تا ۱۲  با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل دفتر مدیر دانشجویی برگزار شد.

در ابتدای این نشست، حامد زاهد مدیر امور دانشجویی دانشگاه ضمن قدردانی از فعالیت های کارشناسان در این حوزه خاطر نشان کرد : همه ما در هر جایگاهی که قرار داریم، لازم است نسبت به اجرای مسئولیت های محوله در جهت کسب رضایت مندی دانشجویان و رسیدن به اهداف مورد نظر با پویایی و جدیت ویژه ای وارد عمل شویم. وی هدف از تشکیل این نشست ها را، اشراف بیشتر به چالش های موجود و برنامه ریزی برای رفع آنها و همچنین درک بهتر از وضعیت موجود و پیگیری فعالانه این حوزه تا رفع کامل چالش ها دانست.

در ادامه قدس مفیدی رئیس اداره امور رفاه و تغذیه دانشگاه، گزارشی از عملکرد سلف سرویس مرکزی دانشگاه مبنی بر نصب و راه اندازی تجهیزات و اقلام صنعتی سازی و همچنین عملکرد تردد سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویی ارائه نمود.

لازم به ذکر است هماهنگی های لازم در خصوص کاشت درختچه های غیر مثمر و مقاوم به کم آبی در مزیّن سازی فضای سبز سلف سرویس، هماهنگی‌های لازم در خصوص تعمیرات فوری فضای رختکن پرسنل در داخل و خارج از سلف سرویس، اقدامات و هماهنگی‌های لازم کارشناسان حوزه جهت به روز رسانی آیین نامه ها و قوانین و فرایندهای امور رفاهی و خوابگاهی در سایت مفدا از جمله مصوبات این نشست بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.