سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۶

نشست مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی» در خزرآباد ساری برگزار می‌شود

نشست مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

نشست مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی وزارت بهداشت، طی روزهای ۲۷ تا ۲۹ مهرماه در مجتمع صندوق رفاه دانشجویان این وزارتخانه در خزرآباد ساری به مدت سه روز برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، نشست مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی وزارت بهداشت، طی روزهای ۲۷ تا ۲۹ مهرماه در مجتمع  صندوق رفاه دانشجویان این وزارتخانه  در خزرآباد ساری به مدت سه روز برگزار می‌شود.

این نشست، دومین جلسه دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سال ۱۴۰۰ است. نخستین نشست این مجمع در سال جاری، به صورت مجازی و به منظور انتخاب اعضای شورای مرکزی شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری برگزار شد.

این نشست با هدف تبادل و بارش افکار و همچنین رفع مشکلات، موانع و چالش‌های موجود بر سر راه دستیاران و دانشجویان دکترای تخصصی دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار خواهد شد و تمامی دبیران شوراهای صنفی دانشکده و دانشگاه علوم پزشکی در این نشست حضور خواهند داشت.

در این نشست، دکترعباس شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مهندس رحمان خدابنده لو مدیرکل دانشجویی، دکتر افسانه صادقی معاون اداره کل دانشجویی و همچنین منهدس بهروز رحیمی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، بر اساس برنامه‌ریزی‌های لازم، به ایراد سخن خواهند پرداخت و درخصوص نیازها و مطالبات دستیاران و همچنین لزوم رفع مطالبات صنفی، رفاهی، آموزشی و پژوهشی این افراد سخنرانی خواهند کرد.

بیان نقطه نظرات دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی و جلسه پرسش و پاسخ با مدیرکل دانشجویی، برگزاری جلسه کارگروه‌های مجمع اعم از آموزشی، پژوهشی، درمان و... سخنرانی دبیر کل شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری و تخصصی دانشگاه‌های علوم پزشکی و همچنین جلسات کارگروه‌ها و ارائه گزارش به معاون فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت، از دیگر برنامه‌های این نشست است.انتهای پیام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.