یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد؛

برگزاری آزمون‌های بخش معارفی بیست‌وششمین جشنواره قرآنی هدهد به صورت کددار در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

برگزاری دوره آموزشی فتوشاپ در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: آزمون‌های بخش معارفی بیست‌وششمین جشنواره قرآنی هدهد به صورت کددار در این دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا – گناباد، حسین توکلی ثانی با بیان این مطلب اظهار کرد: بیست‌وششمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت امسال در شش بخش «آوایی»، «معارف اسلامی»، «پژوهشی»، «فن‌آوری، تولیدات رسانه‌ای و فضای مجازی»، «ادبی» و «هنری» و ۵۵ رشته برگزار خواهد شد و هر داوطلب می‌تواند در هر بخش یک رشته انتخاب نموده و یا هر نفر مجموعا در شش رشته این جشنواره می‌تواند شرکت کند.

وی ادامه داد: مهلت ثبت نام در این جشنواره تا ۱۵ آبان ماه تمدید شده و به گونه‌ای برنامه ریزی خواهد شد تا بخش آوایی نیز از ۱۸ الی ۲۴ آبان ماه و به مناسبت هفته قرآن و دانشگاه برگزار گردد.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد خاطرنشان کرد: آزمون بخش معارفی هم در تاریخ نهم آذرماه ۱۴۰۰ به صورت سراسری ویژه دانشگاهیان برگزار خواهد شد.

توکلی ثانی با بیان اینکه آزمون‌های بخش معارفی مثل دوره گذشته به صورت کد دار ویژه کارکنان دانشگاه برگزار می‌شود، تصریح کرد: امتیاز فرهنگی ویژه اساتید و امتیازت فرهنگی رفاهی ویژه دانشجویان شرکت کننده در این جشنواره نیز از مزایای شرکت در این جشنواره خواهد بود.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد تأکید کرد: این دانشگاه در بیست‌وپنجمین دوره از این جشنواره با شرکت ۴۰۱ نفر از استادان، کارکنان و دانشجویان در بخش‌های مختلف موفق به کسب چهار مقام کشوری شد؛ لذا از جامعه دانشگاهی دعوت می‌کنم در این رویداد قرآنی مثل دوره‌های گذشته مشارکت حداکثری داشته باشند.

شایان ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس https://quran.behdasht.gov.ir/hodhod مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۵۳۳۵۵۱۹۵ آقای جوادی، مسئول دبیرخانه دانشگاهی جشنواره تماس حاصل فرمایند.