یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶

اردوی فرهنگی زیارتی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد

اردوی مشهد

اردوی فرهنگی، زیارتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با هدف آموزش و تامین محتوای فرهنگی برگزار گردید

به گزارش مفدا هرمزگان؛ رئیس اداره فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این ارتباط به مفدا گفت: با توجه به اپیدمی کرونا بسیاری از برنامه فرهنگی و هنری به صورت غیرحضوری انجام می‌گردید واردوهای فرهنگی نیز در این شرایط برگزار نمی‌گردید.

سمانه امیدی با اشاره به اینکه این اردو ویژه دانشجویان این دانشگاه پس از صدور مجوز در شورای فرهنگی در مهر ماه ۱۴۰۰ به مقصد مشهد برگزار شد، ابرازکرد: اردوی فرهنگی مشهد مقدس دردو گروه دختران از ۱۹ تا ۲۴مهر و پسران از۲۰تا ۲۵مهر۱۴۰۰ برگزار شده است.

امیدی با اشاره به شرکت‌کنندگان در این اردو خاطرنشان کرد: برنامه‌های فرهنگی درصورت مجوز از ستاد کرونا به صورت حضوری نیز برگزار خواهند شد و دانشجویان جهادگر، فعال فرهنگی ، تشکلات و جدید الورود از مخاطبین این اردوی فرهنگی بودند .

وی تصریح کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی توسط اساتید با تجربه در زمینه مسائل فرهنگی، سیاسی وهنری، و... از برنامه‌های این اردوبوده است.

وی اضافه کرد: دردوران اپیدمی کرونا نیزبرنامه‌های فرهنگی درچارچوب فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی توسط کانون ها، تشکل‌ها، انجمن‌ها و فعالین فرهنگی برگزارشده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.