یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷

با حضور اعضای شورای مرکزی کانون فرهنگی وخیریه الست؛

جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی طرح "همپا" برگزار شد

طرح همپا

با حضوراعضای شورای مرکزی کانون فرهنگی و خیریه الست، اعضای انجمن های علمی پرستاری و دندانپزشکی و عضو هیئت علمی دانشکده پرستاری جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی طرح "همپا" برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین، با حضوراعضای شورای مرکزی کانون فرهنگی و خیریه الست، اعضای انجمن های علمی پرستاری و دندانپزشکی و عضو هیئت علمی دانشکده پرستاری جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی طرح "همپا" شنبه ۲۴ مهر در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.

در این جلسه ضمن اعلام گزارشی از اقدامات انجام شده در طرح همپا مقرر گردید با همکاری انجمن های علمی دندانپزشکی و پرستاری فعالیت های گسترده تری در رابطه با بهداشت دهان و دندان، تغذیه و آموزش پانسمان زخم های بیماران در بیمارستان ها انجام شود.

همچنین هر کارگروه، ضمن داشتن گروه تخصصی به خودش را خواهد داشت که آموزش های لازم رو خواهند دید.دوره هاب آموزشی لازم برای اعضا جدید هر کارگروه برگزار می گردد وگروه های تولید محتوا و پشتیبانی غیرحضوری نیز برای ادامه پشتیبانی ازخانواده هایی که تحت آموزش می باشند.

گفتنی است اعضای تیم همپا در طرح در ۴ کارگروه مراقبت از زخم با هدف آموزش پیشگیری و مراقبت از انواع زخم از جمله زخم بستر بیماران، زخم دیابتی، زخم تروما و...،  کارگروه تغذیه با هدف پیگیری و آموزش تغذیه بیماران گروه های هدف، کارگروه دهان و دندان با هدف آموزش مراقبت های دهان و دندان، پیشگیری از ضایعات مرتبط با بیماریها و مشکلات دندانی بیماران گروه هدف کارگروه  با هدف post covidآموزش مراقبت های بعد از بهبودی بیماری کرونا فعالیت می­کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.