یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آبادان به مناسبت هفته سلامت بانوان

آبادان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آبادان هفته سلامت بانوان را تبریک گفت.

به گزارش مفداآبادان، دکتر مسعودتراب پور به مناسبت هفته سلامت بانوان در پیامی این روز را به تمام بانوان ایرانی تبریک گفت متن پیام به شرح زیراست:

هفته ملی سلامت بانوان همه ساله در هفته پایانی مهرماه، توجه همه ما را به گروهی از افراد جامعه جلب میکند که نقشی بی بدیل در رشد و ارتقاء همه جانبه جامعه داشته و دارند، زنان که حدود نیمی از تعداد جمعیت را شامل می شوند اما پایه گذار بزرگترین نتایج علمی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جامعه بوده و هستند.
آینده همه کشورهای جهان بی شک در دستان و در قلب و روح این قشر جامعه است که اگر به شکلی درست بکارگیری شود قطعا نتایج پربار آن را در نسل های بعد شاهد خواهیم بود.

اما لازمه این نتیجه، توجه کافی و وافی به سلامت بانوان در همه ابعاد جسمی، روحی و اجتماعی آنان است.

شعار اصلی هفته ملی سلامت بانوان ایران در سال جاری" زنان، مدیریت سلامت و مهار کرونا " است که باتوجه به نقش پررنگ بانوان در دوران پاندمی، از پیشگیری تا درمان و بازتوانی بیماری کووید بنطر می رسد بسیار بجا و به موقع انتخاب شده است.
اینجانب ضمن آرزوی سلامتی و شادی و شادکامی برای همه بانوان جامعه، از دوران خردسالی تا کهنسالی، توجه دو گروه را به این امر مهم، یعنی سلامت بانوان جامعه جلب می کنم اول، مدیران سلامت و سایر حوزه ها در سراسر کشور برای اقدامات برنامه ریزی شده در جهت بهبود شیوه زندگی زنان و دوم جامعه زنان کشور با تاکید بر نقش پر رنگ خودشان در خودمراقبتی.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.