شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲

دانشکده مجازی چهارمین دوره کوتاه مدت «یادگیری الکترونیکی» را برگزار می کند

مجازی

مهلت ثبت نام در چهارمین دوره کوتاه مدت «یادگیری الکترونیکی» برای اعضای هیئت علمی سراسر کشور، دبیران کارگروه کلان منطقه ۱۰ و کارکنان دفاتر مراکز توسعه آموزش دانشگاه های علوم پزشکی و افراد علاقه مند و فعال در حوزه آموزش مجازی تمدید شد.

به گزارش مفدا تهران، دانشکده مجازی، این دانشکده در ادامه برگزاری سه دوره موفق در این موضوع؛ چهارمین دوره کوتاه مدت "یادگیری الکترونیکی" را با هدف آشنایی اعضای هیات علمی با مفاهیم و اصول یادگیری الکترونیکی و افزایش مهارت لازم برای طراحی دوره و پیاده سازی یادگیری ترکیبی در علوم پزشکی با امتیاز توانمندسازی آموزشی برگزار می کند.
این دوره به صورت مجازی است، بدین ترتیب که فراگیران ابتدا به صورت مجازی غیرهمزمان و با استفاده از سامانه نوید (مطالعه محتوای الکترونیکی، انجام تکالیف و تعامل با مدرس) با مطالب آموزشی آشنا می شوند و سپس در  جلسات آنلاین به صورت عملی به پیاده سازی و کاربرد آموخته های خود می پردازند و بازخورد لازم را دریافت می کنند. دوره به صورت طولی به مدت 80 ساعت برگزار خواهد شد و با توجه به سرعت فراگیران به مدت حدود ۴ ماه می باشد. مهلت ثبت نام تا 12 آبان 1400  تمدید شده و تاریخ شروع دوره 15 آبان 1400 است.
علاقمندان برای شرکت در این دوره می توانند به لینک ثبت نام مراجعه کنند.
این دوره به صورت مجازی از طریق سامانه نوید دانشگاه علوم پزشکی تهران به ادرس: http://tumsnavid.vums.ac.ir برگزار می شود.
توضیح اینکه همه اعضای هیات علمی دانشگاه ها از سراسر ایران، کارکنان دفاتر مراکز توسعه آموزش دانشگاه های علوم پزشکی کشور و افراد علاقه مند می توانند در این دوره شرکت کنند. دبیر علمی برنامه دکتر میترا ذوالفقاری است و گروه مدرسان شامل: دکتر ریتا مجتهدزاده، دکتر آیین محمدی، دکتر میترا قریب، دکتر سمیه برجعلی لو از اعضای هیات علمی دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر زهره سادات میرمقتدایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند.

کد خبرنگار: 240301

ک

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.