شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳

کاری از کانون تئاتر دانشگاه:

نمایش "پرستار شب" به تهیه کنندگی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه به اکران عمومی رسید

پرستار شب

تئاتر پرستار شب به نویسندگی "مسعود احمدی"، روایت زندگی پرستاری است که وظیفه مراقبت از بیمار به کما رفته ای را به عهده دارد و کشمکش ها، افکار و توهمات این پرستار، داستان نمایش "پرستار شب" را رقم میزند.

تئاتر دانشجویی "پرستار شب"، کاری از کانون نمایش و تئاتر دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تهیه کنندگی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی این دانشگاه به نمایش عمومی رسید.

به گزارش مفدا شیراز، نمایش "پرستار شب"، از تولیدات "کانون فرهنگی تئاتر" دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز با تهیه کنندگی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی این دانشگاه به نمایش عمومی رسید.

دبیر "کانون فرهنگی تئاتر" در دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: نمایش "پرستار شب"، از روز ۱۷ مهر ماه جاری هر شب در تالار استاد هودی شیراز به روی صحنه رفته و نمایش عمومی آن تا ۲۸ مهر ماه ادامه خواهد یافت.

"محمد دهقانی" توضیح داد: تئاتر پرستار شب به نویسندگی "مسعود احمدی"، روایت زندگی پرستاری است که وظیفه مراقبت از بیمار به کما رفته ای را به عهده دارد و کشمکش ها، افکار و توهمات این پرستار، داستان نمایش "پرستار شب" را رقم میزند.

این دانشجوی فعال فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، افزود: این تئاتر که در سبک "رئالیسم جادویی" طراحی شده، توسط "سارا زارعی" کارگردانی و تهیه کنندگی آن را معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه بر عهده داشته است.

او با دعوت از کلیه کارکنان، دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز جهت تماشای این تئاتر زیبای دانشجویی، زمان اکران تئاتر "پرستار شب" را ساعت ۱۸:۳۰ و آخرین روز نمایش آن را ۲۸ مهر ماه اعلام نمود.

تالار "استاد هودی" در پارک بزرگ آزادی شیراز، جنب دفتر مدیریت این پارک واقع شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.