شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵

دبیر انجمن علمی فناوری اطلاعات سلامت وارستگان میزبان دبیر انجمن علمی کشوری

دبیر انجمن علمی  فناوری اطلاعات سلامت وارستگان میزبان دبیر انجمن علمی کشوری

چهارشنبه 21 مهر 1400  مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان میزبان آقای فرحان عسگری دبیر انجمن علمی کشوری فناوری اطلاعات سلامت ایران بود و پیرامون امکانات علوم پزشکی وارستگان در رشته فناوری اطلاعات سلامت بر ارتقا همکاری های دوطرفه بحث و تبادل نظر صورت گرفت

به گزارش مفدا وارستگان، چهارشنبه 21 مهر 1400  مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان میزبان آقای فرحان عسگری دبیر انجمن علمی کشوری فناوری اطلاعات سلامت ایران بود.

در این دیدار صمیمی آقای امیراحسان حیدری به عنوان دبیر و به همراه اعضای اصلی انجمن علمی فناوری اطلاعات سلامت وارستگان شامل خانم‌ها بهلولی، صاحب الزمانی، پزشکی ضمن گفتگو پیرامون امکانات مرکز در رشته فناوری اطلاعات سلامت بر ارتقا همکاری های دوطرفه تاکید کردند.

از دیگر موضوعات این جلسه می‌توان به همکاری استارتاپ travel4health مرکز با آقای فرحان عسگری در زمینه طراحی سایت اشاره کرد.

گفتنیست انجمن علمی دانشجویی کشوری فناوری اطلاعات سلامت، سازمانی دانشجویی و غیرانتفاعی متشکل از انجمن‌های علمی دانشجویی فعال در حوزه‌های علمی مرتبط با رشته فناوری اطلاعات سلامت است که در دانشگاه‌ها و دانشکده‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور فعالیت می‌کنند. انجمن کشوری توسط دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در رشته تحصیلی فناوری اطلاعات سلامت تشکیل گردیده، در زمینه‌های علمی، فرهنگی و پژوهشی فعالیت می‌کند و دبیر انجمن کشوری، نماینده قانونی آن است.رسالت این انجمن علمی، فارغ از بعد علمی آن که با تمام توان نیز به آن می پردازد به عنوان بزرگترین مجمع تخصصی دانشجویی فناوری اطلاعات سلامت کشور، رسالتی گران است که در آن موظف به حل مشکلات و پیگیری مسائل پیرامون آن است .